Wpis z mikrobloga

@realbs: To uczucie gdy zarobiłeś na niej ponad 4k pln a potem dostałeś bana za pierwszego bota w grze o którym praktycznie nikt wtedy nie slyszal. Szanuje mocno xD
  • Odpowiedz
@zarev: @Dpdp: Ano handlowało się xD piękne czasy. Pamiętam jak wbiliśmy z kumplem do jakiejś wioski gdzie moby były na wysokim lvlu, a my chyba mieliśmy 20, i jak nas zabiły to byliśmy uwięzieni w takim "kręgu" którego nie dało się opuścić. Musieliśmy dzwonić do kumpla co nam polecił tą grę, (a gość był na wakacjach) żeby wbił i nas odratował zabijając wszystkie potworki xD
  • Odpowiedz
@Smar_SW: miałem podobnie, też jakoś 8 lat spędziłem w Margonem, teraz aktywnie już nie gram. Szkoda że ta gra się tak zepsuła ostatnimi czasy, dziwne zmiany, itd. Przeszedłem chyba przez wszystkie etapy posiadania konta w Margo, od światów zwykłych, prywatnych aż do funkcji zarządcy ŚP... w sumie to miło mi się wspomina czasy gry, może jeszcze kiedyś znowu wrócę? :D

@Smar_SW: @Remax166: jeszcze takie pytanko - wiadomo może coś,
  • Odpowiedz
@Arthes: ostatnim światem, który stworzyli był tempest (prawie rok temu).Niestety nic nie składa się na to, że stworzą nowy świat w najbliższym czasie bo mają na głowie sprawy związane z wprowadzeniem nowego interfejsu i póki co szumno przy tym, Ja zacząłem grać na zemynie od nowa (50dni już) szybko wbiłem wysoki lvl i z expa kasy 500m+ coś wpadło, legendy przesadzonych cen nie mają, a typów w eq za jajka już
  • Odpowiedz
@Smar_SW: no właśnie, te przedmioty eventowe, typu wielkanoc 2k13, totalnie zabiły grę według mnie.

Gdybym miał zaczynać grać, to chciałbym na nowym świecie - by topka dopiero się rozwijała. Wtedy pewnie zostałbym w okolicach tego 150-160 lvla, zawsze uwielbiałem wojny o Goonsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Klany, wojny, sojusze, zdrady - zawsze to uwielbiałem na publikach, dzięki temu gra się praktycznie wcale nie nudziła :D
  • Odpowiedz
@Arthes: akurat na Tempeście jeśli chodzi o topke to było przewalone, bo topka się zgadała, i biła wszystkich herosów 140+ (w tym eventowych) i trzymała itemki w depozytach i pokojach dla siebie xD, takie kolesiostwo, choćbyś dawał 500m za jakieś gównianie hero to nie sprzedadzą ci, ja lubię tłok tych starych publików (nie classica, bez przesady) na zemynie przyjemnie mi się gra
  • Odpowiedz