Wpis z mikrobloga

@Chaczins: no ale jak #!$%@? aneks i tam wstawisz łóżko to masz normalny pokój. ten aneks nie jest chyba dzielony

przecież jak faktycznie wstawią drzwi i łóżko to zajebista oferta jak za pokój w w-wie. i jeszcze balkon.

Mam do wynajęcia pokój z aneksem kuchennym z dostępem do balkonu. Pokój częściowo umeblowany (brak łóżka). Pokój po części przejściowy ze względu na brak drzwi oddzialających go od reszty mieszkania
Z kuchnią w pokoju, z której każdy korzysta. Super.


@Chaczins: gdzieś to przeczytał? wskażesz mi? powtórze się:

no ale skąd wiesz, może to dobra oferta? nie wierzę że ty śpisz sobie a ktoś ci wbija do pokoju i robi jajecznice lol, przecież nie ma szansy na to.


dla mnie to wygląda tak że ktoś z salonu/kuchni + pokoju robi dwa pokoje z kuchniami żeby wynajac komuś.

wyraźnie napisane jest:

Mam do
@Chaczins: ale co nie wierz? ty zmyślasz jakies rzeczy na razie.

w dodatku w ogłoszeniu wyraźnie napisane jest

Pokój po części przejściowy ze względu na brak drzwi oddzialających


to by napisali na pewno "przejściowy ze względu na kuchnie i balkon"
@KotletyMielone: a widzisz.

Po prostu mieszkam tu juz troche, przerabiałem temat całego #!$%@? z wynajmem - a janusze wynajmujące Ci pokój dzienny/kuchnie pod pozorem pokoju, to standard. Tylko zazwyczaj się kryją - zdjęcie nie ujmuje aneksu itp. Tutaj na bezczela, a do tego nawet łózka nie ma.
@Chaczins: @KotletyMielone: też teraz szukam mieszkania, więc jestem na bieżąco z "ofertami".
Było do wynajęcia całe mieszkanie 2-pokojowe, ale pod koniec ogłoszenia, że dwa razy w miesiącu na weekendy do jednego pokoju będzie wpadać jakiś student zaoczny.