Wpis z mikrobloga

Przypomniała mi się historia z licbazy. Mam koleżankę 9/10, kolegę 4/10 (wygląda jak typowy seba-ochleptus, plus strasznie popsute zęby ma, poza tym udaje rapera), ale poza tym wyglądem to bardzo inteligentny chłopak. Kolega zakochał się w tej koleżance 9/10. Siedział u niej w tym friendzonie przez 7 lat (może nadal siedzi :D, nie mam już z nim kontaktu), no i jak byliśmy w 3 klasie licbazy przyszły świeżaki, pierwszoklasiści. Wśród nich taka drobna, słodka brunetka - z twarzy jakieś 7/10, ciało 5/10, sama bym chciała wyglądać jak ona. I ta dziewczynka zakochała się w tym kolesiu 4/10. On się z niej wyśmiewał, olewał ją, ja tego nie mogłam pojąć bo osobiście uważałam, że z jego urodą (a miał też trochę czasem problemy z głową) to, że taka ładna brunetka jak ta 7/10 się w nim zakochała to jak wygrać w pokera 10 milionów xD Ale nie, on siedział w tym friendzonie u tej 9/10 budując jej ego pod niebiosa te 7 lat....
Rozumicie to? Nie miał szans u tej laski 9/10, ale i tak siedział. Nie mam już z nim kontaktu, ale zastanawiam się czy on dalej fantazjuje o tej 9/10 :D Historia tak apropos argumentu jednego z wykopków, który napisał, że mężczyźni nie celują tylko w tę górną półkę atrakcyjności, że zwracają również uwagę na te mniej atrakcyjne, przeciętne i brzydkie xD
#niewiemjaktootagowac #logikaniebieskichpaskow #atrakcyjnosc
  • 17
@MarianKolasa: nie tylko on siedział u niej w tym friendzonie, jeszcze z 5 innych chłopaków. Ja temu konkretnemu mówiłam, żeby sobie ją odpuścił bo traci czas (znam jej zdanie o nim, dla niej był po prostu za brzydki, ona gustuje w takich nażelowanych lalkach). Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że ta laska 9/10 miała w sumie tylko jednego chłopaka, takiego co ją w dodatku zdradzał, związek trwał jakieś pół roku
@telestonoga: stuleje mogą oceniać po jednej różowej wszystkie różowe, to ja mogę na odwrót #pdk

@nic_pan_nie_zrobisz: wiesz, ta młodsza dziewczyna wydawała się też bardzo miła, może miała fajny charakter, z wyglądu też jej nic nie brakowało, a on się z niej bezczelnie naśmiewał "patrz jaka głupia, znów do mnie pisze" - żal mi było tej laski. Szczególnie on, będąc w analogicznej sytuacji nie powinien był traktować tej w nim zakochanej
@no_i_w_ogle: nie o to mi chodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°) pytam się, czy w przypadku kobiet (tak, wiem, uogólnienie) albo może jeszcze lepiej - czy w przypadku koleżanki 9/10, taka atencja w friendzonowym wydaniu od 4/10, rzeczywiście podbijała jej ego?
U mnie jako faceta to działa w drugą stronę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Izabela_Wokulska: ogólnie był dosyć pewny siebie, ale w sumie chyba faktycznie nie docierał do niego fakt, że jest za mało atrakcyjny.

@MarianKolasa: mnie to np. zawsze obrzydzało jak jakiś brzydki kolega się we mnie kochał xD Ale tej koleżance to chyba schlebiało, tak to odbieram, przynajmniej nigdy nie pisała o nich w ten sposób, że ją to obrzydza czy coś. Raczej wieczne narzekanie typu "hihi Michał znów do mnie napisał
@nic_pan_nie_zrobisz: oczywiście ciężko się odkochać, czy zbić klina klinem, ale miał okazję to zakończyć tzn. urwać kontakt po skończeniu licbazy (nie pomagało mu to, że ta 9/10 zawsze była dla niego miła, traktowała jak best frienda), ale nie, dalej w to brnął. Było to mocno nierealistyczne marzenie wiedząc w jakich kolesiach ona gustuje (sama mu też opowiadała o swoich zakochaniach), więc w sumie jedynym dobrym wyjściem dla niego było zerwanie tej
która wiecznie krzyczała w liceum "nie chcę żadnego faceta!", taka w sumie 4/10, teraz się wylaszczyła - i jako pierwsza wyszła za mąż :D


@no_i_w_ogle: żadna to zasada, ale czasami można się trochę uśmiechnąć z drugiej osoby, bo zdarza się, że jak ktoś krzyczy, że chce czegoś takiego (albo opcję zupełnie przeciwną), to kończy się na wylądowaniu w przeciwstawnej sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MarianKolasa: oczywiście żadna zasada, ale pamiętam, że unikała mężczyzn strasznie i ogólnie każdego olewała, typ chłopczycy, nawet miała kiedyś irokeza xDD, ale trafiła w końcu kosa na kamień, zakochała się, w ciągu w sumie paru miesięcy przeszła niesamowitą metamorfozę i w sumie wygląda teraz jak takie mocne 8/10. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@no_i_w_ogle: IMHO to całe celowanie jest zupełnie na innych zasadach. Oczywiście disclaimer, są normalni ludzie zawsze, ale mówiąc o pewnym stereotypie: kobiety nie zejdą niżej bo to poniżej ich godności. co to za jakiś młokos co myśli, że będąc brzydszym może się zalecać, ja mogę celować wyżej! Zasługuję na kogoś na moim poziomie!
U facetów to jest wyrobione chore podejście, ze jak będzie truł dupę dostatecznie długo i kupi dostatecznie dużo