Wpis z mikrobloga

Chcę kupić telefon Lenovo Moto G 3rd Gen. LTE.
Czy warto dopłacać 200zł, żeby dostać wersję 2GB ram, 16GB pamięci wbudowanej?
Czy istnieją edycje tego modelu z konkretnych lat? Bo wydawało mi się, że gdzieś czytałem, że są gorsze edycje z 2015roku.
Duża jest różnica między 2-gą edycją tego telefonu?
Warto brać za 800zł ( 3rd, 2/16 )?

#telefony #smartfon #android
  • 17
@Lewo Jak kupisz w ibuygou to masz serwis we Wrocławiu, ale nie w każdym przypadku. Argumenty? Najlepszy telefon w tej cenie, ale nie wiem czy jest za tyle na ibuygou.
@cukru: @asd1asd: i jak to działa? nie jest pic na wodę, że tylko usterki typu "zmienimy Panu tapetę, ale wymiana ekranu to i tak na Pana koszt wysyłki do Chin i 30dni na naprawę ( + czas odesłania )"?
bo wiem, że wcześniej jak się interesowałem to był jeden serwis we Wrocławiu i miał tragiczne opinie ( ten serwis chyba co podaliście to jakaś nowość )
@Lewo Nowość to to nie jest, co najmniej od 2014 funkcjonuje. Nie miałem okazji korzystać, bo nie kupowałem w ibuygou, inne Mireczki muszą się podzielić opinią.
@Lewo: ja również nie miałem okazji korzystać i mam nadzieję, że nie będę musiał. Przejrzyj tag, ktoś musiał korzystać. Ewentualnie podpytaj tam jak to wygląda.
@Lewo Cła nie ma, najwyżej VAT. Nie orientuję się w cenach na ibuygou ale Jakbyś zgarnął wcześniej wspomniany Redmi Note 3 Pro 3/32 to byłby najlepszy. Ewentualnie Redmi 3S 3/32 albo Mi4c.
@Lewo: 3 tygodnie temu za Redmi Note 3 Pro 3/32 z wysyłką i ubezpieczeniem zapłaciłem coś koło 850, co przy tak zajebistym telefonie jest totalnie śmieszną ceną.Wysyłali 4 dni, a DHLem przyszedł na trzeci dzień, w tym jeden był dniem ustawowo wolnym od pracy.Z tego co wiem, to Chińczyki bardzo dbają o swoją reputację i klientów.Tylko nie kupuj od Januszów, a np.Ibuygou.
@Lewo: @cukru: na szybko: 191 (telefon + rok gwarancji) + 17 DHL + 10 ubezpieczenie - 9 kod rabatowy = 210$ (840zł z przewalutowaniem przez PayPal). I może wpaść dodatkowe 60-80zł VATu od DHL. Razem 900-920zł.