Wpis z mikrobloga

Kolejny dowód, który pokazuje czarno na białym jak ograniczone w swoim rozumowaniu są te faszystowskie bandy. W tle słychać uroczystość religijną, pogrzeb, a ten element atakuje kompletnie niewinnych ludzi. Równie dobrze mogliby do tego toi-toia wsypać prochy żołnierzy wyklętych. Poziom żenady byłby analogiczny. Nie macie za grosz szacunku do tego kraju. Wycierając sobie twarze takim pseudopatriotyzmem, a jednocześnie atakując ludzi, którzy Wam nie pasują - "bo tak", "bo myślą inaczej niż my" robicie prawdziwym patriotom niedźwiedzią przysługę. To jest niegodne, wręcz obrzydliwe. Przez takich ludzi jak Wy, w tym kraju nigdy nie będzie normalnie. Zgroza.

Na deser kancelaria prezydenta, według której to przypomina kondukt żałobny.

#neuropa #4konserwy #polityka #narodowcy #onr #patriotyzm
Pobierz Ripper - Kolejny dowód, który pokazuje czarno na białym jak ograniczone w swoim rozum...
źródło: comment_NgEzpRyd7ur5SJzQdQlZVvVykvGV7FT5.jpg
  • 8
@Ripper: "kondukt żałobny", Ci ludzie nia mają pojęcia co to jest tradycja, pokora i prawdziwa pamięć. Takie jaranie rac, ogromne flagi, paskudne koszulki są tylko na pokaz. To rodzaj mody, subkultury. Prawdziwy patriotyzm ma się w sercu, w rozumie, w swoich działaniach. Im bardziej ktoś chce mi pokazać: "patrz!! jestem patriotą, czy to to widzisz??", tym bardziej jestem pewien tego, że taki człowiek nic o prawdziwym szacunku nie wie.
@Sagitarius: A co? Pobili kogoś, ukradli? A może rzucali #!$%@? na lewo i prawo?
ONR przyszedł z racami i flagami, to dlaczego KOD nie może uczestniczyć? To już krok do segregacji społeczeństwa.
@fredperry: nie twierdzę, że jedynie "cichy patriotyzm" jest godny tego miana. Stawiam jednak tezę, że zaskakująco często z zachowaniami opisanami przeze mnie w poście wyżej łaczy się często szowinizm, brak tolerancji i właśnie faszyzm, o który ty mnie oskarżasz. Prawdziwy patriota na pierwszym miejscu stawia dobro ogółu, szuka zgody wśród swojego narodu i rozumie, że szanować trzeba wszystkich. Kolorowe światełka, flagi, proporczyki są drugorzędne i można nazwać dodatkiem do tego wszystkiego.
@Ripper: powiem więcej. po lewej strony zdjęcia obrazującego ten osobliwy kondukt żałobny widnieje flaga, która jest przerobioną na oficjalne wydarzenia flagą Blood&Honour Śląska Wrocław. xDDDD czaicie. Inka i obok Blood&Honour. co tam Inka, ona nie żyje i przynajmniej nie może tego widzieć - ale Blood&Honour na oficjalnym profilu kancelarii prezydenta RP. xDD
powiedzcie, że to jakaś lewacka zarzutka czy inny aszkiera?