Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wyobraźcie sobie sytuację.
1) Spodobał wam się zajęty różowy,
2) Widzicie się z nią 4 razy w tygodniu, jesteś na każdy ruch ręką, a na portalach społecznościowych gadacie minimum 5h dziennie,
3) #!$%@?ła na swojego niebieskiego jaki on jest zły, że go nie kocha, zdradzał ją i że się zastanawia czy go nie zostawić,
4) Odkleja ci się na pewnej imprezie i w złości mówisz parę rzeczy za dużo,
5) Różowy po kilku dniach sam się odzywa i nie porusza tematu felernej imprezy,
6) Po paru dniach olewa cię kompletnie, nie odzywa się, nie odpisuje, rozmowa przez telefon lakoniczna,
7) Myślisz, że się nie będziesz natarczywy i przestajesz próbować kontaktu,
8) I tak myślisz o różowym od 3 miesięcy z czego miesiąc składał się z picia oraz kryształowej nocy długich szczurów,
9) Uznajesz, że nie była warta twojej uwagi, odrzucasz używki, alkohol pijesz sporadycznie i bierzesz się za treningi. W międzyczasie z pewnego źródła dowiadujesz się, że padłeś obiektem przypadkowej manipulacji ze strony różowego i próbowała to odkręcić,
10) Spotykasz różowego pod sklepem, po chwili luźnej rozmowy wiesz, że mimo wszystko nadal jesteś w niej zauroczony
11) Masz ochotę wszystko rzucić i wyjechać w Bieszczady, do Syrii, na Ukrainę, Front Wschodni, gdziekolwiek ...
Mirki i Mirabelki co k*rwa ze mną jest nie tak i jak się tego pozbyć ?!

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 16
OP: @wszystkie_zajete: pierwsze co spróbowałem, ale nie pomogło

@piastun: Wiem, że przejdzie ale ile to będzie trwało ... Myślałem, że mam to za sobą ale jednak po spotkaniu wszystko we mnie odżyło.

@AnonimoweMirkoWyznania: Tak też próbuje, ale nie do końca mi wychodzi. W sumie nie jestem do końca pewny czy ta zabawa mną była w pełni świadoma.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą
ŁadnyMorderca: @OP : możliwe, niektóre różowe mogą to robić nie w pełni świadomie. Jest to jednak tylko jeszcze jeden powód, żeby powiedzieć jej serdeczne i gromkie "#!$%@?", ew. coś bardziej uprzejmego, zależy oczywiście od relacji między wami. Omijaj szerokim łukiem takie przypadki, długoterminowo bardziej toksyczne dla człowieka jest chyba tylko jedzenie azbestu. Mówię z doświadczenia.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
OP: @jathek: Mireczku dobrze wiesz o co chodzi, a jeżeli nie to trzeba wezwać kogoś spod tagu #narkotykizawszespoko , w każdym razie potężny cios dla mojego nosa.

@piastun: Próbuje, ale to samo wchodzi do głowy. Spotykać, też się nie spotykam ale mamy wspólnych znajomych więc pewnie zdarzy się razem zjawić na jakiejś imprezie. Wiem jedno, dla mnie na pewno będzie bezalkoholowa żeby następnego dnia czegoś nie żałować. A co