Wpis z mikrobloga

Acziwek nieoficjalny - Nigel's Nightmare zrobiony. :) By nie było nudno, postanowiłem zrobić przy okazji Ideas Guya - niestety jeszcze walczę z osiągnięciem odpowiednich dochodów.
Wystartowałem z Grenlandii, na starcie desantując się na jakichś biednych Indian, których pieniądze pomogły w początkowej kolonizacji. Po zbudowaniu stabilnej bazy finansowej zwasalizowałem któreś księstwo irlandzkie, nakarmiłem je resztą zielonej wyspy i częścią Szkocji. Największym wyzwaniem było bicie się z bagietami, które to zajęły połowę Anglii i jeszcze zbudowali sojusz ze Szkocją.

To było drugie podejście do osiągnięcia - za pierwszym razem rozszarpała mnie koalicja irlandzka, bo próbowałem na starcie zwasalizować bez CB jednego z minionów na wyspie.

#eu4achievementchallenge #eu4
Pobierz t.....o - Acziwek nieoficjalny - Nigel's Nightmare zrobiony. :) By nie było nudno, po...
źródło: comment_k4MANHrrvZT9NWXYyfaaat9mcLLzhTGu.jpg
  • 4
@twisterro:
Ja pewnie dzis/jutro rano wrzucę, mam już ten Bornholm, muszę jeszcze pokonwetować do końca :)
Tyle że u mnie pół koszmaru, jestem Norse dla Odina i jednak ten prawdziwy achievek był priorytetem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie mogłem próbować od razu Idea Guya robic. Nie pomyślałem i wziąlem więcej prowincji na start :(