Wpis z mikrobloga

Jakiś pomysł co obejrzeć za serial ? Właśnie zakończyłem przygodę z The Sopranos i trochę smutno w sumie bo nie ma co oglądać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam kilka pomysłów, ale może zdecydujecie za mnie.

#seriale #pytanie #tv #ankieta

Jaki serial obejrzeć?

  • Gomorra 21.4% (18)
  • Peaky Blinders 22.6% (19)
  • Lost 44.0% (37)
  • Coś innego (wpisz w komentarzu) 11.9% (10)

Oddanych głosów: 84

  • 21
@Ponczka: Dla mnie ten serial jest bardziej realistyczny, niż taka Srodzinka PL, która jest za bardzo wyidealizowana. Wbrew pozorom Kiepscy to naprawdę niezła ubarwiona satyra naszego społeczeństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ariello213: O takich wrzodach windujących oczekiwania społeczeństwa do niebotycznego poziomu, to nawet nie wspominam. A serial, gdzie depcze się najniższą warstwę społeczeństwa i pielęgnuje brak szacunku do człowieka to nie satyra, tylko pisany na kolanie automatyczny napełniacz kabzy.
Zależy w sumie od odcinków, bo początkowe epizody ukazują totalną patologię i to w dosyć żenujący sposób. Później było według mnie dużo lepiej, nie ma się co do czego przyczepić, serial wyśmiewał zachowania typowych Januszy, ale robił to w miarę w rozsądny sposób. W tej chwili, już zresztą od paru lat, serial ten to totalna wydmuszka robiona dla debili, żeby się nachapać, to akurat prawda.