Wpis z mikrobloga

Dzięki atencjuszko o wdzięcznym nicku toshino za festiwal lizania po dupsku, jeszcze nie widziałem by wykopki tak sie korzyły przed kimś wbijając sie jezorem prosto w odbyt, ale widać wykopki pierwszy raz w życiu mają okazje pogadać z ladnym czlowiekiem więc szaleją jak małpy w klatce.
#pokazmorde #ladnapani
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Redien: ale zdajecie sobie sprawę, ze nie musicie w ogole czytac tego wszystkiego? naprawde możecie to wszystko pominąć i miec głęboko, hen wysoko, ale wy wolicie wszystko komentować i przy okazji sie czepiac. A za ten festiwal lizania po dupsku prosze bardzo i polecam sie na przyszłość, żegnam :)
  • Odpowiedz
@MrSzatanek: ale wsadzenie zdjecia do tagu pokazmorde jest tutaj normalne... w ogole co ty porównujesz, czy ja mam jakies bóle d--y? czy kogos skrzywdziłam tym zdjęciem? z reszta jak widze te wasze oburzenia to chyba was najbardziej to dotknęło XDDDDDD
  • Odpowiedz
@toshino: To nie jest normalne. I normalne też nie są takie komentarze. Normalna dziewczyna raczej uważa to za coś obleśnego, ale cóż... jak atencji brak, to i żula można zaczepić o fajeczkę XD
  • Odpowiedz
@MrSzatanek: ale ja nawet nie mowie o komentarzach... widze co piszą, jak mnie obrzydza to nawet nie zwracam uwagi bo po co mam sie bulwersować i zepsuć śpię humor? :) nie chciałam żadnej atencji... nie bede tego tłumaczyć po raz setny. przykro mi, ze w ogole piszecie takie rzeczy, ale no co zrobisz, nic nie zrobisz :) milego wieczoru
  • Odpowiedz