Wpis z mikrobloga

@joookub: A próbowałeś modelarstwo? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja wiem ze teraz wszystko wokół internetów się kręci ale jednak takie hobby bardziej hmmm.... życiowe.
No i odkąd do szkoły ani na studia nie chodzę to jednak pierdylion spraw na głowie, że na nudę czasu brak... na modelarstwo też :(
@FlaszGordon: Modelarstwo powiadasz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ciekawe, pewnie bym sobie łapy upaćkał ale mogłoby to być całkiem wynagradzające ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mój problem #1 z dowolnym hobby jest to, że jestem perfekcjonistą i to mocno i #!$%@? mnie robienie czegokolwiek co nie jest perfekcyjne, nawet gdyby to miało po roku doprowadzić do rzekomej perfekcji
@joookub: Też lubię perfekcję:
- wyobrażam sobie w głowie plan ... jest genialny ... to będzie zajebiste ʕʔ
- zaczynam zbierać materiały... nie wszystko mogę dostać :/ ... re-aranżacja planu... ok będę musiał zrezygnować z tego i tego ale jest zajebiście ʕʔ
- zaczynam wykonywać... brak mi właściwych narzędzi... trzeba sobie radzić chałupniczo... będzie fajnie ale nie tak jak to sobie wyobraziłem :)
@FlaszGordon: AAAA, TAKIE MODELE XD
Myślałem że chodzi Ci o tworzenie garnków z gliny albo figurek z plasteliny, ajajajaj, #!$%@?ło mi do reszty xD
No ale fajny pomysł, nawet jeżeli nie składanie pseudogunpli to zawsze mogę sobie Lego sprezentować ( ͜͡ʖ ͡€)