Wpis z mikrobloga

Nie próbuj. Niedługo wkleją foto Sheparda z tagiem "gimbynieznajo".


@Polinik: Underground 2 wyszedł w 2004, czyli 12 lat temu. Kończąc gimnazjum ma się 16 lat, czyli obecne 'gimby' miały wtedy max 4 lata, zatem na pewno w tego NFSa nie grali. Tag jak najbardziej na miejscu, idźcie się spuszczać nad swoim wiekiem na jakieś forum dla starych, bo ile można czytać komentarze sugerujące, że ktoś jest lepszy, bo urodził się wcześniej
@lililililil:
Tak, bo mi tak pasuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przekonanie, że gimbusem jest się tylko przez 3 lata uczęszczania do gimnazjum jest tak absurdalne, że aż niewarte komentowania.
Gimbaza to piętno na całe życie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Polinik: gimbus to osoba chodząca aktualnie do gimbazy o charakterystycznie #!$%@? zachowaniu, zresztą jak poszukasz w necie to jakieś słowniki slankgu powiedzą ci to samo. Nie wymyślaj własnych definicji. #gimbynieznajo to tag i ogolnie stwierdzenie dotyczące rzeczy których mogą nie znać osoby chodzące aktualnie do gimnazjum i zmienia sie płynnie z kolejnymi latami.
Ty nie rozumiesz. Tag powstał został założony przez starych koni co kończyli osiem klas podstawówki takich jak ja. I tam głównie wrzucamy typowe rzeczy które dla was są tylko historią . Ja mam tu konta ponad 7 lat Polinik ponad 10 więc lepiej wiemy od kogoś kto jeszcze nie tak dawno był zielonką.


@darosoldier: Portal tworzą wszyscy użytkownicy, niezależnie od stażu. Serio Wam się wydaje, że jak pół życia spędziliście na