Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kot przyczyną rozpadu związku

Mam strasznie głupi i nietypowy problem z kotem, doszło już do tego że moja dziewczyna która przeprowadziła się do mnie chce ze mną zerwać. Mianowicie nie przeszkadza jej zwierze w mieszkaniu ale konkretnie ten kot pomimo że jest ze mną 1,5 roku zaczął wybiórczo załatwiać się w różnych miejscach, kuweta jest zmieniana regularnie i czyszczona a on potrafi nawet parę godzin po zmianie zrobić to obok niej. Teraz doszło do tego sikanie w kabinie prysznicowej. Moja jak to widzi wybucha i mam za każdym razem awanturę, nawet jak ja to sprzątam a nie ona to muszę słuchać wywodów i spięć. Nie chciałbym wyrzucać tego kota bo zwierze nie zabawka i go dostałem od małego i nie poradziłby sobie na wolności a nie mam komu go dać, a też na pewno nie zamierzam psuć sobie życia i zerwać przez niego. Próbowałem go już różnymi radykalnym metodami oduczyć i pokazać że źle robi, miał choćby raz nos przystawiany do miejsca gdzie to zrobił ale nawet to go nie przekonało. Co robić jak go od tego oduczyć?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 28
Mam wątpliwości co do choroby bo zrobiłem mały test z kamerą i kot czasem wchodził do czystej kuwety podkreślam, siedział tam chwilę , wychodził i załatwiał się obok.


@AnonimoweMirkoWyznania: idź do weterynarza i to jak najszybciej, jeśli to zapalenie pęcherza to pół biedy.
Jeśli to kot, a nie kotka, to w przypadku jeśli ma kamienie, to w końcu któryś kamień utknie w moczowodzie, od tego momentu (jeśli tego w porę nie