Wpis z mikrobloga

Od początku staraliśmy się grać pokojowo, pomagać ludziom i zabijać tylko w samoobronie.
Skończyło się tak, że zraidowali nam Syjonistyczno-Tęczową twierdzę, a potem dwukrotnie ziemiankę z gówna jak próbowaliśmy zacząć od nowa (oczywiście jak wszyscy byli offline), do tego teraz uwalili nas po raz kolejny jak biegaliśmy nago szukając nowego miejsca pod chatę.

Gra wspaniała, tylko ludzie #!$%@?.

Już nam się grać odechciało.
Aaaa, szkoda strzępić ryja.
[*]
#rustzwykopem #rust
k.....n - Od początku staraliśmy się grać pokojowo, pomagać ludziom i zabijać tylko w...

źródło: comment_3whiwp4lshx6gzIxZdGVOFN3JqCn3CE7.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kiken: Wiem co czujesz, ja gram solo, wbilem 17 level i po ktorejs zmianie miejsca w koncu moja chatka dotrwala do nastepnego dnia. A teraz i tak powstaly jakies 2 metalowe wieze obok i nie idzie wyjsc z kamieniem bo zaraz cie zastrzela z jakiejs broni automatycznej
  • Odpowiedz
@kiken: Niestety gierka mocno nastawiona na granie w grupie (im większa, tym lepiej). Gracz solo (czy nawet grający z 2-3 znajomymi) ma tu strasznie utrudnione zadanie. Na dodatek mają przywrócić system blueprintów, co sprawi, że granie solo będzie już nie tyle trudne, co po prostu niemożliwe. Do tego dochodzi czynnik ludzki, czyli to co opisałeś. Choćbyś nie wiem jak się starał grać z głową i nie zabijać każdego napotkanego na
  • Odpowiedz
@kiken: Ee, chyba jednak też odpuścimy sobie grę - właśnie nam #!$%@? kolejną bazę, tą od Was. Dzięki za grę tym, z którymi szło przyjemnie pogadać, powymieniać się itemami, wzajemnie pomóc i w ogóle. A ekipom raidującym każdego po kolei tylko po to, żeby hehe #!$%@?ć kogoś, oraz tym, którzy strzelają do golasów, bo "nigdy nie wiadomo, broń z beczki wypadnie i po mnie" (Pozdro SunTzu ( ͡º ͜
  • Odpowiedz
No mnie nie było tydzień w domu i jak dzisiaj się zalogowalem to byłem martwy, śpiwory oczywiscie zniszczone, a teraz nie wiem jak trafić do mej chatki ;(
  • Odpowiedz