Wpis z mikrobloga

Cześć rowerowe mirki,
kolejna seria pytań ode mnie. Aktualnie jako alternatywę dla #garmin używam xperia x8 z ant+. Coraz bardziej to rozwiązanie mnie irytuje. Podczas jazdy wszystko działa ok, nic się nie zawiesza etc., wszystkie dane są zbierane wzorcowo (przewyższenia, dystans, średnia prędkość), następnie dochodzi do zapisu i też wszystko spoko. Schody zaczynają się podczas zgrywania pliku do #strava. Wtedy oto dowiaduje się, że plik w którymś momencie przestał się zapisywać i nic nie da się zrobić, żeby go jakoś wskrzesić. Czy ktoś z was również używa tego rozwiązania i ma sposób jak temu zaradzić?

Kolejne pytanie kieruje do użytkowników garmina. Rozważam zakup jednej z dwóch wersji, 520 vs 810 i mam ciągły mętlik w głowie. Wersja 8xx ma lepszą nawigacje (ostatnio sporadycznie zapuszczałem się w nieznane tereny z racji ograniczonego czasu, jednak zawsze mnie do tego ciągnęło a to zakup na lata więc tutaj wygrywa 810), z kolei 520 dzięki glonass szybciej łapie gps'a. 810 ma touchscreen, tylko nie wiem czy w takim urządzeniu to wada czy zaleta. tutaj jest porównanie kilku modeli.

Porównanie cenowe /zestawy z sensorami/:
810 - 266 £
520 - 242 £

Jak widać różnica cenowa nie wielka, ale orzech do zgryzienia twardy.

Pozdrawiam i miłego dnia.

#rower #szosa #rowerowawarszawa
  • 6
@nocneszczury: czesc, słuchaj ja piszę w sprawie tej rekompensaty w postaci m4 aqua co otrzymałeś za brak ant+ w swojej e4 :D na jaki adres e-mailowy to zgłosiłeś? co było potrzebne do przeprowadzenia tej wymiany? paragon itp? dzieki wielkie za odpowiedzi :D