Wpis z mikrobloga

W obecnej chwili mam taryfe Play Fresh Darmowe SMSy do wszystkich sieci, w ktorej uskladalem sobie ponad 30gb internetu. Okazuje się, że taryfa ta nie ma obslugi sieci LTE/4G. Z racji kupna nowego tel z opcja LTE/4G chcialem zmienic taryfe, żeby zostały mi te GB które mam i zebym mial 4G. Jest taka opcja? Jezeli tak, to na jaka taryfe i w jakiej cenie jest tama internet?
#play #internet
  • 14
  • Odpowiedz
@Nort: no to albo ktos cie oklamal, albo cos chrzanisz.
Rozowy ma playna karte niezarejstrowany, normalnie mozna sobie zalatwic all przez telefon, zmiane taryfy, pytania o pakiety itp
Trzeba miec tylko puk do weryfikacji, ewentualnie jesi nie masz pada pytanie o stan konta i date + wartosc ostatniego doladowania.
Na zdrowy rozum, jak bok moze odmowic obslugi klienta na karte... no blagam.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PurpleHaze dzwonili do mnie z bok, bo miałem problem z tym że LTE nie działa - hurrdurr trzeba zmienić taryfę, ale ona się nie zna, co chwilę kobieta mówiła, po czym weryfikowalem to na str internetowej i poprawialem ja, pod koniec rozmowy zapytała się czy zostawić info żeby dział sprzedaży się skontaktował w celu promocji w wyborze oferty w abonamencie to podziękowaniem bo nie chce abonamentu
  • Odpowiedz
@Nort: No tak bo w play (nie wiem jak u innych) jest tak ze pomoc techniczna nie zna ofert, jak i ci ze sprzedazy technicznie nic nie ogarna.
A co do abo, to chcieli ci wcisnac bo masz na karte. Dzwon normalnie i mow co chcesz zalatwic, dzien dobry mam taryfe play xxx chcialbym ja zmienic na jakas na dogodnych warunkach, jednoczesnie zapytac czy przy zmiane ubierane srodki beda zachowane.
Ba
  • Odpowiedz
@Nort A to, że nie oferują 4G nie podpada pod UOKiK? To chyba ich widzimisię z tym ograniczeniem LTE/4G. No i szkoda, że aktualne promocje spod nakrętek czy lodów też są wyłączone dla tej taryfy.
  • Odpowiedz
@Nort: Nie ma w tej taryfie LTE, przy zmianie taryfy przepadają wszystkie pakiety internetowe.

@Bushi13: A co ma UOKiK do tego? LTE zawsze było mniej lub bardziej ograniczone do wybranych taryf, teraz tak np. bardziej ograniczają dostęp do LTE-A i nikt nigdy o to się nie czepiał, w tej taryfie nie ma LTE, ale masz np. niedostępną w innych taryfach usługę "Zbieraj minuty", sporo osób ma praktycznie dzięki temu bezpłatny
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Templar przepadaja czy np jeżeli mam je wykupione do 15, to do 15 je mam i dopiero tego dnia przepadaja? czy odrazu podczas zmiany taryfy?
  • Odpowiedz
@Nort: Od razu. A aktywowałeś już bonusy za rejestrację numeru? Je się da czasem aktywować ponownie po zmianie taryfy, ale to różnie z tym bywa, oficjalnie to te bonusy też przepadają.
  • Odpowiedz