Wpis z mikrobloga

@Lim3: Nie zbierałam, bo moje jeszcze za małe, ale wydaje mi się, że warto spróbować ( ͡° ͜ʖ ͡°). Weekend to tylko 2 - 3 noce, da się przetrwać w każdych warunkach, a podejrzewam, że córka będzie zachwycona przygodą.
@Lim3: Weź pod uwagę, że w nocy jest zimno. Więc dobre śpiwory, a do tego najlepiej też ciepłe ubranka dla córki. I nie karimata, tylko materac dmuchany - bo lepiej izoluje od ziemi i jest cieplej, i da się spać w miarę komfortowo. Po nocy na karimacie prawdopodobnie wszystko ją będzie boleć i się zniechęci (jeśli w połowie nocy nie będzie się telepać z zimna).
@Lim3: To jeszcze jedna rada - albo jedźcie wtedy gdy będziesz pewna, że nie będzie padać, albo kup namiot, który nie będzie zabawkowy, tylko taki, który nie przemoknie :). I weź ze sobą latarki.
Tak poza tym to spanie pod namiotem to fajna zabawa. W górach jest nocą tak cicho, że słychać jak polna myszka przeżuwa trawę (serio). No i zawsze może jakiś zwierzak podejść, a że jest ciemno i cicho
@Lim3 Fajny biwak jest w Soblówce nad rzeką. Parę palenisk na ognisko, zadaszona wiata, i dla kobiet toy-toy, my możemy na krzaczek ( ͡ ͜ʖ ͡) Polecam