Wpis z mikrobloga

Mirki, w nawiązaniu do mojej poprzedniej wrzutki tutaj

Przedstawiam kolejny set nagrany w wolnym czasie. Tym razem w końcu doszedłem do wniosku, że warto zacząć rozkminiać temat miksowania harmonicznego i sprawdzić na własnej skórze czy to rzeczywiście działa.

Peryhelium - The Beginning of Harmony

W przeciągu najbliższych 2 tygodni postaram się jeszcze nagrać coś stricte 138+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mirkoelektronika #trance #progressivetrance #muzykaelektroniczna #asot #dj

wołam @Veuch @burgundu @Borys125
  • 10
@tomek_olo: Miksowanie harmoniczne działa, z ciekawości możesz nawet prześledzić tracklistę jakiejś kompilacji wydanej na CD pod kątem kluczy utworów i zobaczysz prawidłowości. Ale pamiętaj, że to tylko narzędzie i nie ma co się kierować w 100% na ślepo kluczem. Czasami dwa utwory w różnych tonacjach mogą się fajnie zejść :D Na czym miksujesz?
@Mike-Wazowski: pochwal się co miksujesz i na czym ;)

ja najwięcej nagrywałem w liceum, starałem się cotygodniowy podcast prowadzić, teraz podupadło - zresztą widać po mixcloudzie :P

brakło napędu, bo brakło odbiorców
@tomek_olo: Trance na Reloopie DJ2 :) ale tak sobie gram, ćwiczę, konkretne sety nagrałem dopiero dwa i to do własnego odsłuchu i analizy :) Niestety na studiach nie mam za dużo czasu :( mam zamiar wrócić do tego na dniach. Mashupy robię w Abletonie :)

Jutro przesłucham z chęcią to co wrzuciłeś w 1 poście :)
@tomek_olo: Przesłuchałem i jestem pod wrażeniem. Trochę mi nie pasowała końcówka bo po Darkside miałem nadzieję, że polecisz w PSY albo 138 ale poza tym to była najlepsza rzecz jaką usłyszałem od dłuższego czasu. Czekam na następną :)
proper 138+ chomikuję na następne nagranie, stąd tym razem inny kierunek

dzięki wielkie ;)

daj znać jak będzie można posłuchać czegoś Twojego ( ͡° ͜ʖ ͡°)