Wpis z mikrobloga

@Asterling: Nie sądze. Zresztą nawet jeśli, to sam zamysł prowadzenia kanału o durnych treściach ku uciesze gimbazy dla atencji (lajków) nie jest dla mnie niczym mądrym. To w sumie podsumowuje moje zdanie na temat większości tfu "jutuberów"
@Asterling: Moim nie.

Nic bym nie pisał gdyby robiła mądre i wartościowe filmy dla poważnego dorosłego widza (za takiego się uważam) a tak to taka popierdółka która zlewa się z resztą dla mnie nie wartych uwagi TFUrców.
Moim zdaniem i tego i tego potrzeba :P


@Asterling: nigdzie nie twierdzę że nie, zwyczajnie nie jestem odbiorcą tego typu twórczości i uważam ją za płytką. Potrzeba jest dla innych osób o mniejszych wymaganiach, młodszych ale nie dla mnie, co nie oznacza że nie mogę wyrazić swojej opinii na temat tej "jutuberki"
@d0nezo: Masz kwintesencję tego kanału. Nie marnuj czasu na oglądanie innych filmów bo trzymają ten sam poziom albo i gorzej.

To jest tak żenujące że tylko jacyś masochiści to subskrybują i oglądają. Albo gimbusy dla cycków.
Namarin - @d0nezo: Masz kwintesencję tego kanału. Nie marnuj czasu na oglądanie innyc...