Wpis z mikrobloga

@kashmirowa: bardzo ładne, normalne brwi, nie to co te śmieszne cienkie kreski, czy inne narysowane pisakiem gówna, które ostatnio nagminnie robią sobie różowe nie widząc jak to idiotycznie wygląda
  • Odpowiedz
@kashmirowa wybacz, ale jedna kreska pin-upu nie czyni. Nie wątpię że możesz być ładna i fajna, ale nie przesadzasz? Tzn takie kreski nosi tysiące kobiet, ale żadna nie nazywa tego pinupem. Proponuję zerknąć na sesje w tym stylu, dowiazac chustke na włosach, zrobić porządny makeup i wtedy mówić jaki to wielki styl. Same kreski to nie styl
To tak jakbyś nazwała każdego faceta z zegarkiem gentlemanem ( ͡ ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • 0
@pamietamfanzonuna: chodzi o kreski w stylu pin up. Gdybym pokazała siebie całą i nie była bym wystylizowana na pin up girl to byś się mógł przyczepić. A ja dałam same zdjęcie oka, gdzie chodziło tylko o kreskę w stylu pin up xd to chyba logiczne że chodzi tylko o to. Ale zapomniałam że na wykopie trzeba tłumaczyć jak krowie na między :) #logikaniebieskichpaskow
  • Odpowiedz
@kashmirowa nie, zapomniałaś że kreska to kreska a nie pin up ( ),
Daj spokój, jakby każda laska sadzila że kreski wokół oczu to nie "kreski" a "pin up" to byśmy mieli na ulicach same "dziewczyny pracujące z epoki".
Proszę, nie przesadzaj :p
  • Odpowiedz
@kashmirowa nie ma czegoś takiego jak "kreska w stylu pin-up" :p to tak samo jakbyś chciała powiedzieć "sukienka w stylu pin-up" na zwykłą sukienkę w kropki/grochy! #logikarozowychpaskow ( ),
Muszę przypominać, że takie kreski się bardziej kojarzą z Egiptem? I że pinup był po czasach starożytności? Kreska to kreska, ani egipska ani pinupowa, to zwykła kreska ;)
  • Odpowiedz