Wpis z mikrobloga

Cześć mirki, a szczególnie mirabelki! Przechodzę od razu do sedna; zawsze byłam posiadaczką długich włosów i nic nie zanosiło się na zmiany, dopóki nie usłyszałam o akcji #dajwlos fundacji Rak'n'roll. Piszę o tym tylko dlatego, bo wierzę że po zobaczeniu takiego wpisu może jakaś mirabelka skusi się i też postanowi oddać swoje włosy. Nawet nie wiecie ile radości sprawiło mi ścięcie tych włosów:) Ceny takich peruk są baardzo wysokie(kilka tysięcy), a na zrobienie jednej potrzebne są włosy nawet od kilku osób( ͡° ʖ̯ ͡°) Dlatego wspierajmy takie fundacje, nas to nic nie kosztuje, a wierzę że gdzieś tam pojawi się szczęśliwa posiadaczka takiej peruki. Niestety nie mam zdjęcia bezpośrednio dwóch warkoczy po ścięciu, ale pic rel jakie jeszcze wczoraj miałam długie włosy( ͡° ͜ʖ ͡°) Poszło jakieś 40cm #czujedobrzeczlowiek #rozowepaski #pomagajzwykopem no i trochę #wlosyboners
L.....a - Cześć mirki, a szczególnie mirabelki! Przechodzę od razu do sedna; zawsze b...

źródło: comment_R4D4Acvcz4qhIwmvnIdKdlEd2cnOobqJ.jpg

Pobierz
  • 143
fryzurę to zazwyczaj sie do twarzy dobiera a nie do pleców

@Lilaira: Nie pisałem nic o plecach. Z tego miejsca pozdrawiam mamę która dawno, dawno temu, uczyła mnie czytania tekstu ze zrozumieniem xD
boże człowieku, ale rozumisz

@Lilaira: Nie. Nie widzę związku między kształtem twarzy a włosami - być może wolę takie długie do tyłka, bo mi się kojarzy jako coś a'la synonim kobiecości.
ale tak bardzo się moim zdaniem na "NIE" nie przejmuj, bo jest też spora grupa mireczków którym się twoja brutalna dekapitacja podoba