Wpis z mikrobloga

Mireczky z #warszawa - nie szuka ktoś #praca #pracbaza ?

Miejsce - #piaseczno
Godziny - zmiana nocna, 18:30-01:30 oraz 01:30-08:30
Branża - transport/logistyka
Obowiązki - siedzisz przed kompem, pilnujesz aby sie podstawili na zaladunki/rozladunki, co 2h puszczasz sobie raporciki z odległością do celu. Ogólnie super-ciężko nie jest.

Wymagania - angielski aby na luzie dogadać się z zagranicznymi klientami czy skrobnąć maila po angielsku/zrozumieć instrukcje dotyczące transportu. Jak potrafisz grać w gry po ang, to dasz sobie radę. Fajnie byłoby gdybys ogarnial temat transportu tyle-o-ile.

Warunki - pierwsze 3 miesiące 2150 na łape umowa o prace na próbny, potem umowa o prace na czas nieokreślony 2700 na łapę (3500 brutto + 300 dodatku nocnego daje jakies 2718, ale te kilkanascie zloty odchodzi na ubezpiecznie grupowe - dobrowolne, ale dofinansowuja wiec warto). Moze jak na wawke kokosy to nie są, aczkolwiek starcza na normalne zycie - i jak na "świezaka" w branży, myślę że lepze to niz staz za 850 zł z UP.

jezeli ktos zaintereswany, zapraszam na pw ;)
  • 6
@wacek_1984: "nocnik" albo batman do czasu az będziesz potrzebny na dziennej zmianie :) Ja pracuje od pazdziernika i własnie nadszedł "mój moment", gdy skaczę na dzienną - bo po prostu juz nauczyłem się o co kaman, co do czego, "wyspecjalizowałem się" w danej dziedzinie pod kątem tego co lubie robić. Na nocce praca jest o wiele spokojniejsza, jestes sam sobie królem i kierownikiem, uczysz się i mozesz liczyc na wsparcie dziennych