Wpis z mikrobloga

Mirki, przenosze adres knajpy i na nowym miejscu chcialbym wyswietlac Menu na ekranie TV z mozliwoscia edycji w ciagu dnia, aby wykreslac dania, ktore juz sie skonczyly. O ile ekran juz jest (w razie klapy wykorzystam go inaczej) to nie bardzo mam pomysl jak ogarnac kwestie wyswietlania tekstu na ekranie i edycji w razie czego. Nie chcialbym zeby bylo to okno Worda czy cos w tym rodzaju. Komputer do tego juz tez jest. Macie moze jakis pomysl? Moze jakies androidowskie dongle sobie z tym lepiej poradza? #informatyka #pomocy #kiciochpyta
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KubaJam: U mnie w pracy - co prawda w zupełnie innym celu - ale robimy to w PowerPoint (może być też oczywiście darmowy LibreOffice Impress) i wyświetlamy na pełnym ekranie, są podłączone dwa monitory więc można z kompa normalnie korzystać.
  • Odpowiedz
  • 0
@dabek86: ja to ogarne bez problemu, gorzej jak mnie nie bedzie akurat na miejscu ;-) to musi byc cos prostego jak budowa cepa. Chyba niestety pozostanie mi drukowanie tego dalej.
  • Odpowiedz
  • 0
@CzosnYk: wlasnie chodzi o to, zeby codziennie moc to zmieniac wedlug tego, co danego dnia jest dostepne i aby mogly to edytowac osoby umiejace osluzyc Worda max. I to bez robienia w nim tabel ;-)
  • Odpowiedz