Wpis z mikrobloga

Znowu to zrobiłem - przetłumaczyłem nową planszówkę. Tym razem to ORLEAN! Pora na ufundowanie pełnego polskiego wydania :)

Zbiórka na WSPIERAM.TO

Pomożecie, mireczki i mirabelki? :> Early bird kosztuje niecałe 140 cebulionów, ale mile widzane jest każde wsparcie.

Bardzo przyjemna strategia oparta na bag-buildingu, można nawet grać tylko ze swoim niebieskim/różowym paskiem, bo gra jest od 2-4 graczy (ale ma być dodatek dla piątego gracza). Osobiście nie lubię strategii, ale dzięki Orleanowi zaczynam zmieniać zdanie :)

Podsumowanie gry
Zasady gry

#grybezpradu #gryplanszowe #planszowki #tlumaczenie #gamesub #crowdfunding #planszowkizwykopem

PS La Cosa Nostra, którą też tłumaczyłem, i o której wsparcie Was poprosiłem, uzbierała 223% funduszy i pod koniec miesiąca będzie już w sklepach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
@Jednobrewy: Z tego, co się orientuję, to Baldar się uderzył w pierś za to i przeprosił wszystkich wspierających, zwracając kasę i oferując zniżkę np. teraz na Orlean.
Nie bój żaby, będzie dobrze :)
  • Odpowiedz
@jasiek_barca: Wiesz, to jego zasrany obowiązek oddać kasę a przeprosiny to niewiele za zamrożony kapitał i zniszcone nadzieje wspierających. Zatrzymałem się na tym, że jedynie mętnie się tłumaczył bez konkretów. Orleans nie wesprę tak czy inaczej, nie podoba mi się, ale tytuły Baldarda zawsze będę traktować z ogromnym dystansem.
  • Odpowiedz
@Jednobrewy: Rozumiem Cię, jak najbardziej masz podstawy do tego dystansu. Na szczęście La Cosa Nostra jest niezagrożona, Steamworks i Simurgh też wcześniej odpaliły i, jeśli uda się ufundować Orlean, to i Orlean odpali.

Tak czy siak, dzięki za Twój feedback - przekażę go Baldarowi. Ślę pozdrowienia i mam nadzieję, że jeszcze się do Baldarowych gier przekonasz :)
  • Odpowiedz