Wpis z mikrobloga

@PolakKatolik: Nie liczyłby na reakcję. Ekipa Białkowa toleruje gagatka, który porównał murzynów do zwierząt i nazwał uprawianie seksu z nimi jako zoofilię. Komentarze ocenzurowali dopiero po interwencji zewnętrznej organizacji, która zajmuje się ściganiem tego typu rasistowskich wybryków. Oczywiście ziomek dalej śmiga bez bana po Wykopie, jedynie od czasu do czasu zakładają mu kaganiec za bluzganie na innych wykopków.
Chodzi tego typa @Laserade.
@PolakKatolik:

ty zgłaszaj. Ja zgłaszałem, ale jestem prawakiem, więc moje zgłoszenia mają dla moderacji zerową wartość.

Jak ty zgłosisz to zobaczysz, że nagle magicznie się uda.

Tak samo wczoraj, typ mnie zwyzywał - zero reakcji moderacji.
Natomiast ja napisałem post, bez urażania kogokolwiek, bo w ogole bez odnoszenia sie do innych i usuniety jako "atakowanie innych", chyba bez czytania w ogóle.
@Laserade: Bana w opisanym przeze mnie przypadku nie miałeś, bo gadałem z moderacją i wtedy dostałeś tylko ostrzeżenie. Wiem też, że dopiero potem usunęli rasistowskie wpisy, gdy zapowiedziano, że sprawą zainteresuje się prokurator.
Nie chrzań mi tutaj też o podziałach na lewicę i prawicę, bo nikt nie toleruje takich rasistowskich tekstów po za marginalnym kółkiem naziolskiej adoracji. Co innego krytykować czarnoskórych, nie lubić ich, a co innego odmawiać im człowieczeństwa, czego
@Wsiok: zgłosiłem, nie narusza regulaminu. W końcu nie oszukujmy się, lewacki egalitaryzm polega na podziale na równych i równiejszych.

Przy okazji:

http://www.wykop.pl/wpis/19261205/chcialbym-sie-dowiedziec-czemu-ten-post-zostsl-usu/


A skoro tak nie lubisz tych lewaków to po co ich wcześniej naśladowałeś?


chce grać wg jednych reguł dla wszystkich. Albo każdy może coś takiego napisać, albo nikt nie może.
Moim zdaniem może.
Ale skoro dostałem bana, to widocznie nie może.

Ale jednak okazuje się, że może, wystarczy mieć
@Laserade: Lewacki egalitaryzm, czy jak to sobie nazwiesz, wcale nie usprawiedliwia ciebie od dodawania skrajnie rasistowskich wpisów.
I nie wciskaj kitu, że wtedy zrównałeś murzynów ze zwierzętami, bo chciałeś pokazać lewakom niesprawiedliwość panująca na Wykopie. Długo kłóciłeś się ze mną i jeszcze wynajdowałeś idiotyczne argumenty na poparcie swoich niedorzecznych teorii rodem z broszur propagandowych KKK. To nie był jeden prowokacyjny wpis, a prezentacja wyznawanych przez ciebie rasistowskich poglądów, które są po