Wpis z mikrobloga

Pierwsza noc w nowym mieszkaniu za mną, wspaniałe uczucie, budzić się we własnym (wynajmowanym narazie ) kącie i czuć się wreszcie wolnym jak ptak, codzienne czynności takie jak gotowanie, zrobienie rózowemu śniadania do pracy lub sprzątanie sprawiają więcej radości. Chyba polubie taka rutynę :)
#czujedobrzeczlowiek #chwalesie #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
Sanremu - Pierwsza noc w nowym mieszkaniu za mną, wspaniałe uczucie, budzić się we wł...

źródło: comment_shESvGtfTaGolcpaVjacBprRNtw1yRMC.jpg

Pobierz
  • 67
@Antybabilonia ciasto kupione osobno, Parowki osobno, dałem tam jeszcze ser.
#gotowanietomojapasja xD

@sombretoy laptop jest różowego, ja mam kompa tv i masę gier, 3 konsole, dużo książek, komiksów, ubrań itd.
@GRBAS tam jest koło 2 metrów przestrzeni, masz na focie ;D
@kebobi juz sprzątalem, małe mieszkanie (30m) wiec sprząta się łatwo, zresztą mój różowy tez lubi sprzątać.
Sanremu - @Antybabilonia ciasto kupione osobno, Parowki osobno, dałem tam jeszcze ser...

źródło: comment_gmtQDRqVLZC0ru8WKtyj4lTo0dexnoMD.jpg

Pobierz
@RadioaktywneRacuchy Madagaskar leciał a teraz futurama :D
Do pracy na 14 wiec się bycze.
@innigri wynajmowane, jest już na mnie przepisane jedno mieszkanie ale właścicielka tam jeszcze ( i oby jak najdłużej) mieszka, jak będę miał tamto to kupię następne i tez będę wynajmował komuś.
@Sanremu: Spoko plan, mi zaraz styknie rok mieszkania z niebieskim w Wa-wie i ogółem jest ekstra, tylko ogarnianie jedzenia i sprzątanie czasem wkurza, no i mniejsza ilość kasy, ale i tak warto. :)