Wpis z mikrobloga

@cebula_online: Jeśli będzie wyższy niż 15% to was jeszcze ucałuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) A i możecie poprosić grzecznie tych z banggood, żeby pośpieszyli się z tym zwrotem? Bo jak się ruszą to może być po ptokach. Czekam 2 dni od decyzji, że zwrócą mi kasę na konto za pomocą PayPala. Status zamówienia na stronie to o dziwo "refunded". Ale ten telefon obsługuje karty pamięci? (2/16)
  • Odpowiedz
@kolde: snap808 się grzeje? Bo wiem, że np niby w lg g4 zrezygnowano z 810 na rzecz 808 właśnie po to, żeby się nie grzał.
  • Odpowiedz
@kolde: mam od piątku mi4c i w codziennym użytkowniu nie zauważyłem. Ale ja np. w gry nie gram, więc nie wiem co pod jakimś turbo obciążeniem, ale np nawigacja, lte, dwie karty sim i film streamowany z yt do VLC playera nie robi na temperaturze specjalnego wrażenia - czuć że jest cieplejszy, ale nie nazwałbym tego grzaniem się (grzał to się mój lg g2, jak przez kilka dni bawiłem się
  • Odpowiedz
@ryhu: a ja mam dylemat czy brać mi4c czy tego n3pro :/ mi4c przemawia do mnie wielkością bo już miałem jeden 5.5 telefon
  • Odpowiedz