Wpis z mikrobloga

dobra teraz serio oszalałem robię #rozdajo jakoś w przyszłym tygodniu wylosuje wśród plusujących osobę do której wyślę zeszyt, zeszyt który jest szczególny. to takie troche #glupiewykopowezabawy ale zabawa polega na dopisaniu czegoś do tego zeszytu i wysłania go dalej, więc jeśli nie zamierzasz wysyłac go dalej prosze nie plusuj.
Czy wyraziłem się jasno?
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JahMuffin: nie mówię że ma być przekazany mirkom... może być przekazany komukolwiek, rozumiesz, ba nawet akcja że wrzucisz komuś do skrzynki, czy po zabespieczneniu użyjesz jako geokreta poprostu wierze w waszą ten no kreatywność
  • Odpowiedz
@wytrzzeszcz: otaguj to jakoś i rozreklamuj, na moim dawnym forum o piórach wiecznych była podobna akcja, zapisywałeś się do kolejki, dostawałeś zeszyt, wpisywałeś się, co tylko chcesz i wysyłasz do kolejnej osoby
  • Odpowiedz
@xerxes931: ja bym na Twoim miejscu ten wpis usunął, odpalił notatnik, napisał wszystko co chcesz przekazać w poście, dał mi do sprawdzenia, wstawił jakieś randomowe zdjęcie zeszytu z google i zrobił nowy wpis, żeby wleciało w gorące
  • Odpowiedz