Wpis z mikrobloga

Pierwsze podejście do tej gry

#!$%@?, trudne to

Drugie podejście do tej gry

Ok, już wiem o co chodzi, dam radę

Każde następne podejście do tej gry

W pierwszym rozdziale wyczyszczone wszystko, najlepsze bronie, wykokszony bezi, do końca gry nie ma żadnych problemów


Nie wiem, który raz przechodzę. Na pewno nie po raz ostatni.
#gry #gothic
Tubanja - Pierwsze podejście do tej gry
#!$%@?, trudne to
Drugie podejście do tej gr...

źródło: comment_iEm0jBvrm01w5Xh3otfSCsEfmH1qquqD.jpg

Pobierz
  • 34
@Papieska_kremowka: Może są jakieś patche. Nie naprawili buga pozwalającego na bezpieczne wejście do zamku w Starym Obozie- wystarczy wyciągnąć broń i przebiec obok strażników. Do magnatów też tak można wejść- jak napierdzielimy bliźnie (wystarczy 70 siły i topór silasa) to w pierwszym rozdziale można mieć najlepszą broń jednoręczną i kuszę w grze. Aha- Gomez i reszta ekipy ma w dupie, że pierzesz ich kumpla.

Nie naprawili też spadania- wystarczy machac bronią
@makmakp: Skąd przypuszczenie, że tak robię? W jedynce się tak poza tym nie da- F8 przenosi tylko w stronę punktu wymiany
Nie uważam, że zabijam klimat gry- przeciwnie, klimat jest ciężki do pobicia. Przechodziłem ją jako żółtodziób, ledwo przegryzając się przez każdą walkę. Ginąłem zabijany przez różne dziwne byty/niebyty, co kończyło się ragequitem, bo zapis zrobiłem dawno temu. Teraz grinduję ostro, czyszczę w pierwszym rozdziale tereny orków, tylko po to, by
@makmakp: w takiej cenie jak teraz raczej nie będę kupował. Mam gdzieś oryginał w domu, więc jak go nie znajdę to wtedy pewnie będę czekać na promocje;)
@Tubanja no i to jest przerażające:D tak samo jak stronghold 1 i crusader oraz europa universalis czy cokolwiek z ich studia.