Wpis z mikrobloga

Cześć! Szukam laptopa[Wiem stacjonarka lepsza do gier, aczkolwiek często nie ma mnie w domu i moje urządzenie do grania musi być chociaż minimalnie mobilne] Więc, mój budżet to ok. 2000 zł nie mniej, mogę jeszcze kilka stówek dołożyć. Moje wymagania nie są duże, chcę grać w #bf4 na przynajmniej stałych 30fpsach, nie potrzebuję ustawień ultra, mogę nawet grać na niskich ale przynajmniej w jakiejś sensownej rozdzielczości a nie 800x600. Podajcie linki do jakiś sklepów internetowych z laptopem/ami, które spełniają moje wymagania. Pozdrawiam! #pcmasterrace #bf
  • 6
@kidstarishere: @KierownikW10: Od 3 tygodni używam tego laptopa: http://www.x-kom.pl/p/240124-notebook-laptop-156-asus-r556lb-xo153d-8-i5-5200u-8gb-1tb-dvd-rw-gt940m.html

Po ustawieniu wszystkich opcji na minimalne i przestawieniu laptopa na największą wydajność udaje mi się osiągnąć stałe 60 fps, w rozdzielczości 1366x768, w niektórych miejscach spada do 40 fps ale laptop musi być podłączony do zasilania (gdy działa na samej baterii płynność bardzo spada, gra mocno klatkuje i nie da się grać).