Wpis z mikrobloga

Mój HTC One m7 powoli umiera. Telefon zawiesza się przy większości aplikacji, a bateria bez powerbanka umiera po kilku chwilach. Zastanawiałem się nad zakupem OnePlus 3, ale przerwa z wysyłkami do 12.09 trochę pokrzyżowała mi plany. Jest jakaś dobra alternatywa dla OnePlus? Może Nexus 6p, LG G5 albo Samsung Galaxy S6 edge, ewentualnie coś tańszego? Dodam, że głownie zależy mi na całkiem szybkim działaniu, dobrej baterii i przyzwoitym aparacie.
#telefony #android
  • 10
@gluchy_bard mam huawei p8 i jestem bardzo zadowolony po roku czasu nic sie nie zamula bateria trzyma podobnie aparat bardzo dobry nawet powiem ze jest to najwiekszy plus telefonu p9 ma juz duzo lepszy aparat wiec jest na co zwrocic uwage.
Dodam, że głownie zależy mi na całkiem szybkim działaniu, dobrej baterii i przyzwoitym aparacie.


@gluchy_bard: no to już wybrałeś - edge. 3600 bateria, snapdragon 820, i aparat raczej bez wiekszej konkurencji.

PS jezeli kupujesz od operatora, to najpierw sprawdz czy będzie Ci go aktualizował, bo telefon bez aktualnego softu to jak statek piracki bez piratów. Jest w szczególności jeden taki operator, który nie lubi aktualizować... Na sammobile wbij sobie rozne modele