Wpis z mikrobloga

wstyd jak #!$%@? ale nie, miałem kiedyś pirata ale to gówno nie działało. Przestałem wtedy piracić tym bardziej że jestem na etapie że mnie stać, kupię sobie na xboxa 360 bo widze że na allegro lecą za śmieszne 25 zł.


@mimryzmamrami: Akurat paradoksalnie dla mnie to była jedna z niewielu gier, które z chęcią spiraciłem. Po prostu, na PC nie dało się w Polsce odpalić legalnej kopii, a piraty działały. Później
@mimryzmamrami: Jeszcze nie wspomniałem o moich przejściach z supportem, gdy chciałem ściągnąć grę z Games for Windows Live (które już nie funkcjonuje, w momencie premiery w Polsce też nie funkcjonowało i przez to nie dało się grać, a trzeba było na tym rejestrować klucz). Tak czy siak, support parę razy nie potrafił mi odpowiedzieć na pytanie, jak ściągnąć grę z serwerów, początkowo chcieli bym reinstalował downloadera, następnie kazali mi grę zainstalować
@mimryzmamrami: Ogólnie IV jest naprawdę kiepska jeśli chodzi o jej odpalanie dzisiaj, w przypadku pudełkowej masz klasyczne zabezpieczenie wymagające żonglowania płytą, standardowo chyba nie można zapisać stanu gry bez logowania do jakiegoś durnego Games for Windows Live które i tak nic nie robi, gra ma problemy z działaniem na laptopach z przełączaną grafiką (trzeba odpalać z odpowiednimi parametrami by odpaliła w innej rozdzielczości niż 800x600 i dało się to zmienić), tyle