Wpis z mikrobloga

Siema, przymierzam sie do kupienia pierwszego motocykla, czy honda cbr 600 będzie dobrym wyborem ? Nie mam za dużego doświadczenia z jazdą na jednośladzie, więc wole się poradzić mirków ogarniających temat ( ͡° ͜ʖ ͡°) #motoryzacja #motocykle
  • 25
@quee: Z 600 na początek brałbym pod uwagę bandita, cbf, fazera albo gsxf- mam i polecam. w 500 niema się co pchać bo na dalsze trasy to niema czym jechać za bardzo jednak na miasto są idealne. Jeśli miałbyś jeździć głównie po mieście to gs 500 jest idealny. Lekki zrywny i mało pali
duzo tez opinii w necie jest, ze nie ma sensu kupowania slabszych silnikow.


@quee: no #!$%@? a ja dalej bujam się tymi marnymi 90 kucami. A tak serio zobacz sobie Kawę ER6F skoro myślisz o czymś "sportowym".
Dzięki ;) Sprawdzę wasze propozycje, budżet przewiduje tak do 12k więc powinienem bez problemu się zmieścić

@fotograf_warszawiak: Nie jeździłem jeszcze na niczym tak dłużej (parę razy przejechałem się 500ką koleżanki ale nie pamiętam dokładnie co to było więc nie licze tego. A same jazdy dopiero zaczynam ( ͡ ͜ʖ ͡)
@quee: http://cycle-ergo.com/
zobacz jak na tej cebrze byś wyglądał - mam na myśli pochylenie, zgięcie nóg - do wszystkiego się można przyzwyczaić ale mógłby być nie wygodny

z 600tek ze sportowym wyglądem to er6f, fazer, sv650s, gsxr 600 - chyba gixer najlepiej wygląda.
fazer i svka to trochę słabo sportowo wyglądają
er6f, sv650 mają ~70km
fazer ma ~90
gsxr i cebra mają ponad 100km

do tego są 2 cebry - rr