Wpis z mikrobloga

@robvan: nie ma przyjemności z celowania prawym analogiem, to jest #!$%@? ślepa uliczka w ewolucji gier. Gram w fpsy nie od wczoraj, dużo grałem w wolfa et, w quake i zawsze miałem dobrą celność. Tutaj - tragedia, jakiś #!$%@? żart, nie potrafię sie przyzwyczaić do pada w fps. Czasami dobrze mi idzie jest taki moment, a potem totalna #!$%@? nawet typa stojacego przede mna nie da rady dokładnie wykręcić tym #!$%@?
@robvan: na pc też musisz myśleć, a do tego musisz mieć skilla. Myszką przynajmniej możesz normalnie, precyzyjnie wycelować. W ogóle autoaim na konsolach - na początku myślałem, że ktoś sobie żartuje, ale to prawda - na konsolach jest delikatny aim bot xD
@terwer358: Ja się za to na pc już nie przesiądę. Za stary jestem na siedzenie przed monitorem. Co innego telewizor i kanapa. Od takie dorastanie. Kiedyś zrozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@terwer358: Ale jakie ty chcesz argumenty? Przecież wiadomo że fps to tylko pc. Tylko że w pewnym wieku nie patrzysz na to by być najlepszym, mieć skilla tylko żeby się dobrze pobawić godzinę przed snem. Do tego kanapa i pad są lepsze według mnie. Wszyscy moi znajomi kiedyś pcmasterrace teraz w 90% consolepeasant. Tak jak mówiłem do konsoli się dorasta.
@terwer358: No i co w związku z tym? Jest fajna scena w House of cards jakoś na początku serialu gdy Frank wraca w nocy do domu i odpala jakaś strzelankę na konsoli. Wyobrażasz sobie 40/50 latka, ojca rodziny zgarbionego przy Kompie? Bo ja nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Szoszon86: mam jakieś, dzisiaj jak pogram to spróbuje z nimi, kiedyś przy uncharted mi tam robiło jakąś różnicę.

ale

@Re-volt: wyłączenie autoaima to był strzał w 10 jednak ;x może placebo, może nie, ale łatwiej trafiam w górną część sylwetki żołnierzy wroga co owocuje headshotami i częstszymi killami. Ogólnie z daleka też mam wrażenie, jakby było lepiej, dzisiaj po treningu sobie to porządnie ogram ( ͡° ͜ʖ ͡