Wpis z mikrobloga

Pamiętacie swój ,,pierwszy raz"? Czyli innymi słowy: pamiętacie w jakich okolicznościach i skąd się dowiedzieliście, że istnieje coś takiego jak .Nowoczesna? Że istnieje coś takiego jak Petru?
Ja pamiętam jak dziś. Jadłem akurat kukurydzę, a dowiedziałem się o nich z...sondażu. W którym dostali na dzień dobry 11%. A potem to już się zaczęła mania, jak w przypadku Beatlesów. TVN, wywiady, TVN, autografy, TVN, TVN, TVN...
Więc po roku, kiedy wszyscy już ich znamy i podziwiamy, jakie mają dzisiaj poparcie? 90%? 75? No może chociaż 50...? No nie. Mają osiem. Mniej niż w dniu, w którym... nikt nie wiedział, że istnieją.
Rysiek, wstyd. Tak po prostu, po bankstersku: wstyd. Dostałeś od swoich mocodawców nowiutkie Ferrari. Miałeś tylko jechać nim po równiutkiej drodze, po wyłączonej z ruchu autostradzie.
A ty się w-------ś do rowu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nowoczesnapl #nowoczesna #bekazlewactwa #damianeschenbach #neuropa #polityka
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@md23:
I podbiję wyżej. Pamiętasz kiedy się dowiedziałeś, że istnieje taka polityk jak Szydło?

O powstawaniu partii balcerowiczowskiej mówiło się dużo wcześniej. Ale jak się czerpie wiedzę z źródeł z jednej strony, to można nie wiedzieć wielu rzeczy. A co do procentów - tak często bywa, że zanim kandydat się zgłosi to jego opcja polityczna nie ma poparcia, jak się zgosi to ma na start duże. Tak samo było z
  • Odpowiedz