Wpis z mikrobloga

Pamiętacie swój ,,pierwszy raz"? Czyli innymi słowy: pamiętacie w jakich okolicznościach i skąd się dowiedzieliście, że istnieje coś takiego jak .Nowoczesna? Że istnieje coś takiego jak Petru?
Ja pamiętam jak dziś. Jadłem akurat kukurydzę, a dowiedziałem się o nich z...sondażu. W którym dostali na dzień dobry 11%. A potem to już się zaczęła mania, jak w przypadku Beatlesów. TVN, wywiady, TVN, autografy, TVN, TVN, TVN...
Więc po roku, kiedy wszyscy już ich znamy i podziwiamy, jakie mają dzisiaj poparcie? 90%? 75? No może chociaż 50...? No nie. Mają osiem. Mniej niż w dniu, w którym... nikt nie wiedział, że istnieją.
Rysiek, wstyd. Tak po prostu, po bankstersku: wstyd. Dostałeś od swoich mocodawców nowiutkie Ferrari. Miałeś tylko jechać nim po równiutkiej drodze, po wyłączonej z ruchu autostradzie.
A ty się #!$%@?łeś do rowu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nowoczesnapl #nowoczesna #bekazlewactwa #damianeschenbach #neuropa #polityka
  • 21
@md23: A jeśli wejdzie do sejmu z jeszcze większym poparciem? Tak wielkiego bólu dupy już nawet nie potrafię sobie wyobrazić... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@emdey: niestety ktoś musi zagospodarować elektorat lemingowski. Z dwojga złego lepiej zeby to był idiota petru niż szczwane lisy z po, które maja juz duże doświadczenie w walach
@md23: i teraz napiszę, że raczysz chyba żartować. Twój Daniel Eschenbach przynajmniej zaczął od słów "Tekst nie mój, ale odczucia mam identyczne", ale Ty to zdanie - jako jedyne - usunąłeś. Ciekawe, czemu.
@md23:

Pamiętacie w jakich okolicznościach i skąd się dowiedzieliście, że istnieje coś takiego jak .Nowoczesna?

Doskonale to pamiętam po ich kongresie założycielskim.

Że istnieje coś takiego jak Petru?

Doskonale to pamiętam: był rok 2010, kiedy zacząłem się interesować polityką, a Petru niezmiennie był często cytowanym ekonomistą.

na dzień dobry 11%

Na dzień dobry dostała "Partia Leszka Balcerowicza" o której mówiły media. Ostatecznie Nowoczesna z Balcerowiczem ma tyle wspólnego, że prowadził magisterkę
Mają osiem.


@md23: w sondażu F2F ( )

Czyli innymi słowy: pamiętacie w jakich okolicznościach i skąd się dowiedzieliście, że istnieje coś takiego jak .Nowoczesna? Że istnieje coś takiego jak Petru?


Petru to zdążył napisać książkę, wielokrotnie był w telewizji czy radiu, pisał artykuły w gazetach i komentarze dla nich.

Jadłem akurat kukurydzę, a dowiedziałem się o nich z...sondażu. W którym dostali na dzień dobry 11%.