Wpis z mikrobloga

Siedzę dzisiaj w pracy i typiarka obok mnie (jakaś wegetarianka) zaczęła swoje pitu pitu, że ona nie je mięsa bo nie zgadza się na mordowanie zwierząt, itp, itd. Na co ja mówię, "a wiecie, że amerykańscy naukowcy udowodnili, że rośliny odczuwają ból? Czaicie to? Jak np roślina jest obcinana to ją to boli. Kurde kto by pomyślał, że nauka zajdzie tak daleko..." Wegetarianka oczywiście zamilkła xD xD xD Nie skumała się, że to prawilny bait. Spuściła głowę i odwróciła się do swojego komputerka. xD xD xD Serio wegetarianie, tylko na tyle was stać? #pytanie #wegetarianizm #zkimjapracuje
  • 24
  • Odpowiedz
ie skumała się, że to prawilny bait.


@Krolowa_MLWP: Ale taka jest prawda - rośliny odczuwają ból. Kiedyś dyskutowałem z jednym takim wegezjebem na wykopie i dla niego jak coś "nie krzyczy z bólu" to nie odczuwa bólu. Niezły koleś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@unknown_stranger: Też kiedyś miałem i uważałem, że ogólnie wegetarianie jak Amisze żyją sobie normalnie i ludzie się czepiają, bo próbują uciszyć głos sumienia.
A potem dołączyłem znajomego na fejsie, który udostępniał linki "Wegan Terror" i innych pokrewnych. I już rozumiem hejt.
  • Odpowiedz