Wpis z mikrobloga

@pavelowsky: Jeżeli masz nvidia, to w ustawieniach karty graficznej. Nie pamiętam dokładnie jak, ale jak google wpiszesz, to wyskoczy kilka stron + poradniki na youtube.
@pavelowsky: odkąd jestem na win10 też mam ten problem. Używam programu HRC
Bindujesz przycisk który rozciąga obraz i drugi który przywraca. Proste i skuteczne :)
Nie byłem w stanie rozciągnąć obrazu poprzez ustawienia grafiki, komendy i inne duperele.
@mar1in: No dobra, ale co to ma do rzeczy? Zapytał o to jak rozciągnąć ekran, to mu odpowiedziałem. To, że rozciągnięcie ekranu zmienia inne rzeczy, to już zupełnie inna sprawa. Nie mogę przecież analizować co się dalej będzie działo i co jeszcze musi zmienić jak rozciągnie ekran. Jak wejdzie do gry z rozciągniętym ekranem, to zauważy różnicę i sobie będzie dalej kombinował, aby lepiej mu się strzelało.
@Qbaz: nie zauważy, po prostu uważam, że powinna być informacja, w internecie o tym, po wpisaniu rozciągnięcie 4:3 csgo wyskakuje pierdyliard stron i poradników jak to zrobić a on na wykopie pisze, beka bo praktycznie w żadnym poradniku nie ma informacji, że zmienia się akceleracja na osi x, napisałem o tym dlatego, że tutaj już full osób zadawało to pytanie z rozciągnięciem, może to do google wleci to inni będą wiedzieli