Wpis z mikrobloga

@FoxKamui: Ta sukienka ma polepszyć warunki konsumenta na rynku reprodukcyjnym, zachęcić samca i doprowadzić do rozmnożenia gatunku, dlatego jest to konsumpcja pożądana, nowa klawiatura gamingowa do tego nie doprowadzi
  • Odpowiedz
@enron: Jak klawiatura Microsoft, to tylko taka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kw401: w życiu! Koszmar, idiotycznie ułożone klawisze strzałek - bardzo niewygodne w użyciu. Do tego klawisze nad strzałkami ułożone tak jakby się komuś wysypały. Miałem, używałem, szybko się pozbyłem.
  • Odpowiedz
@enron: Nie no, śmieszkuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) też bym nie potrafił ogarnąć takiej klawiatury, przez jakieś 18 lat obcowania z komputerem przyzwyczaiłem się do tradycyjnego układu. Chociaż podobno taki układ jest bardziej ergonomiczny i zdrowszy dla rąk, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.
  • Odpowiedz
@kw401: no widzisz, a ja z wypiekami na twarzy czytałem o premierze nowej super hiper klawiatury i wydałem chore pieniądze gdy pojawiła się w sklepach. A potem się męczyłem licząc na to, że przyzwyczaję się. Nic z tego :(
A podrzucona przeze mnie Curve 2000 to był ideał, kto jej użył nie chciał już innej. Jak kupiłem do nowych kompów to pracownicy po chwili sobie sprawili takie do domu :)
  • Odpowiedz
@enron: Przyznam szczerze, że ta, którą wrzuciłem wyżej to jakiś stary model, pewnie pamiętający jeszcze czasy Windows 98, zrobiłem mały research i teraz sprzedają taką ( ͡° ͜ʖ ͡°) tu już strzałki oraz klawisze nad strzałkami są normalnie ułożone, aczkolwiek do tej podzielonej sekcji alfanumerycznej pewnie w życiu bym się nie przyzwyczaił. Ta twoja Curve 2000 wydaje się być rozsądnym kompromisem.
k.....1 - @enron: Przyznam szczerze, że ta, którą wrzuciłem wyżej to jakiś stary mode...

źródło: comment_CrdKoPBxjYMcJpHFNI2S4oT7Q2fMJF9D.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kw401: no w tym modelu jak widać poprawili największe wady :) Ale ten sztywny podział prawa-lewa też jest niezbyt fajny - mi przeszkadzało, bo kilka klawiszy lewej części jednak chciałem przyciskać palcami prawej dłoni. Mimo długiej praktyki - do końca mi to przeszkadzało.
  • Odpowiedz