Wpis z mikrobloga

Mirki, kupiłem od znajomka, który kupił od znajomka, który kupił od znajomej, która... Innymi słowy historia nieznana, ale do rzeczy. Kupiłem ipada 2gen, który tylko siedzi w trybie DFU. Home nie zwiera, bo przyciskając tylko powera nic się nie dzieje. Da się go używać, czy kaputt?
#apple #ipad #iphone
  • 27
@StolczykNaKiju: Z tym, że to restore nie chce się robić. Itunes zatrzymuje się na "czekam na ipada", a na ipadzie japko i pasek postępu, który się nie zapełnia. Raz się zapełnił, ale musiałem za potrzebą i jak wróciłem, to znowu #!$%@? DFU. Teraz znowu się nie rusza pasek postępu..
@kajet1916: hmm kurde :/ postaraj się jeszcze raz zrobić restore przez maka i ogarnij, w którym momencie dokładnie wywala Ci dfu... Bo jak z kompa pojdzie wszystko to w logach nic nie będzie. Potem system jeszcze się na urządzeniu instaluje. Coś może siedzieć niestety :/ ale próbuj i dawaj znać
@StolczykNaKiju: tak, tylko mi itunes nie "wgrywa" ios'a. Jak przytrzymuję power+home, to się wyłącza i włącza się dfu. podłączam do itunes, robie przywróć, restartuje itunes ipada, pojawia się japko, pojawia się pasek postępu i koniec, mogę czekać sto lat i nic się nie zrobi..
So, in short:
My firmware is not installed.