Wpis z mikrobloga

Heja komputerowe świry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wspólnie z @PurePC_pl złożyliśmy dla mnie taki zestaw do grania w gry w budżecie do 4 000 zł netto. Dacie znać czy jest ok on czy może jednak warto zastąpić coś czymś by stworzyć coś mocniejszego?

LINK DO ZESTAWU

PS. Gdyb ktoś był zainteresowany to kupiłem też taki monitor

Z tego mniejsca chciałbym bardzo podziekować @PurePC_pl za pomoc i odpowiedzi na wszystkie moje pytania! <3

#komputery #skladamkomputer #zrobtosam #pcmasterrace #pc #gry #komputer
  • 28
@Sixshoe: Tylko nie morele :P Zobacz na ilość negatywnych opinii i nawet znalezisk tutaj na wypoku o tej firmie. Ja od siebie mogę polecić @x-kom zamawiałem jakieś 4 miechy temu kompa z monitorem razem za 4,500 zł i wszystko było na zajebiście dobrym poziomie realizowane.
@Sixshoe: A spytaj się u nich o jakiś rabat, z tego co pamiętam mi coś tam dali :P

Jeszcze pół roku temu wpisałem morele w wykopowej szukajce, 90% znalezisk najnowszych było o tym, jak morele nie wywiązały się z umowy, albo wysłali do zupełnie innej osoby xD (miesiąc temu mój znajomy zamówił monitor, przyszedł cały zestaw komputerowy w częściach :D ale musiał zwrócić po kilku dniach, następnie sam musiał się upomnieć
@miciek335: To można powiedzieć o KAŻDYM większym sklepie. Wystarczy popatrzeć ile narzekań na wykopie jest na Komputronik czy wspomniany x-kom. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Po prostu ludzie się nie chwalą udanym zakupem na prawo i lewo, marudzą już owszem. A w przypadku dużych sklepów jest duża ilość kupujących, więc statystycznie ilość narzekań na nie (wszystkie) wzrasta. Najlepiej kierować się cenami z np. Cenowarki a nie sympatiami.

@
@Sixshoe: na Win7 8GB RAM było ok. Jeśli planujesz Win8 albo Win10 to doradzam 16GB, przynajmniej jeśli lubisz mieć 50 zakładek odpalonych + film + gra.
@Sixshoe: Ja mam z morele dobre wspomnienia, wykliklałem zestaw, ze złożeniem, wszystko chodzi dobrze. Niedawno mi grafika padła, po 2,5 roku, była na gwarancji. Zalozylem zgłoszenie, nie musiałem miec nawet faktury. Dostałem instrukcję gdzieś wysłać, poszla, przyszla, śmiga dalej. Na pewno sie zdarzy ktoś komu ewidentnie #!$%@? zamówienie. Poszukaj w necie jeszcze jakiś kodów rabatowych na wysylk/zlozenie czy tam gratis jakiś gadzet
@PurePC_pl: Osobiście spotkałem się z błędem Moreli na przykładzie mojego znajomego. Rozumiem, gdyby miał odesłać to, czego nie powinien dostać i bez problemu by go poinformowali, że mu odeślą zamówiony monitor. Ale musiał się o to sam prosić, nie tak powinien się zachowywać jeden z większych sklepów komputerowych w Polsce...

W pełni mogę polecić @x-kom bo nawet w sytuacji reklamacji, którą u nich składałem proces odbył się wzorowo.
@Sixshoe Kupowałem kilka tygodni temu kompa z morele za 4 tysie bez karty graficznej i nie było żadnych problemów. A musiałem w trakcie zmodyfikować zamówienie. Wyszła cena o kilkanaście złotych wyższa. Wystarczył jeden telefon na infolinię i dali mi rabat żeby zrównać do poprzedniej ceny żebym nie musiał się bawić w dopłaty.
Także polecam sklep.