Wpis z mikrobloga

Przepraszam. Może kogoś moja opinia urazi itd. Ale tam patrze na te zdjęcia z Katowic i sobie myślę

ja #!$%@? co ja robię na tym serwisie


Naprawdę przerażają mnie niektórzy. Widząc @winnux podobnie pomyślałem bo stwierdziłem, że jestem za stary, ale dzięki katowicom wiem, że @winnux mimo, że młody to może być spoko gość. Jakoś te inne wypokparty wyglądały różnie, ale ludzie jakoś w miarę normalnie się prezentowali, a tu wtf #oswiadczenie #pocojatopisze
  • 9
  • Odpowiedz
@desygnat: To winnux jest na tych zdjęciach? Który to?

wygląd to chyba pierwsze ma co zwraca się uwagę.


@desygnat: @wypokot @likopen: Zgadza się. Każdy ocenia po wyglądzie i wygląd to zawsze pierwsza rzecz, na którą zwraca się uwagę. Będąc w pokoju z 5 obcymi dziewczynami na pewno będziesz rozmawiał z tą najładniejszą.
  • Odpowiedz
@wypokot: Uroda własna (twarz) to jedna rzecz. Ciało oraz ubiór to druga rzecz. Na pierwszą wpływu się nie ma za bardzo, ale na drugą - jak najbardziej. I jeżeli ktoś nie dba o to drugie, to trudno się dziwić, że ludzie nie będą chcieli z nim nawet rozmawiać. Jeśli jesteś zmuszony do przebywania z taką osobą (szkoła, praca) to pewnie prędzej czy później ją poznasz lepiej i wtedy jest szansa na
  • Odpowiedz
  • 1
@wypokot: no masz rację, że tak jest i bylo. Wygląd to nie wszystko, ale na takich fotkach tylko to mogę ocenić. No i może jakieś zachowania, styl bycia i pewność siebie o ile nic tam nie jest udawane. Nie przekreslam ich, ale czuje się jakoś dziwnie to oglądając. Chociaż to samo ktoś może powiedzieć o mnie widząc mnie lub moje foty.
  • Odpowiedz