Wpis z mikrobloga

No to co, chyba wygrał Wiedźmin? Kto by się tego spodziewał hehe...
W sumie to mieliśmy napisać jakieś podsumowanie, ale nam się nie chcę więc nie będzie tego.
Ogólnie podczas tego plebiscytu dowiedzieliśmy się że:
-Wykopki to ameby umysłowe(cóż nowego XD) bo nie głosują na to co ktoś chce.
- @KotletyMielone to bojownik o wolność gier multiplayerowych.
-Wiedźmin wygra(i wygrał XD) bo jest polski.
-GTA to najlepsza seria gier wszechczasów, mimo że nie wygrała to najwięcej jej części dostało się do ćwierćfinału.
-Najlepsza gra wszechczasów wg metacritica odpadła w fazie grupowej XD (The Legend Of Zelda: Ocarina of Time)
- @WilecSrylec i @kulaty to kretyni skoro porównują gry różniące się gatunkami i rocznikiem.
-Jeśli głosujesz na nowe gry to jesteś gimbusem i debilem.
-Baldur's Gate 2 vs Planescape: Torment TO POJEDYNEK NA PÓLFINAŁ!!!111!!!!11!
- @Wiedmolol coś mówił o jakach, ale już nie pamiętam o co chodziło.
-Co drugie głosowanie to "uuuu trudne pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
-Na reddicie wybraliby lepiej XD

No to chyba tyle z podsumowania tego gównoplebiscytu, ale i tak jesteśmy dumni bo udało się zebrać na ten moment 573 ameby, to jest obserwujących.


Za jakiś czas zaczniemy nowe głosowanie, jeszcze nie wiemy z czym, ale coś się pewnie pojawi bo brakuje nam tego codziennego bulu dópy o #!$%@? dobraną drabinkę, czy wyniki głosowań ( )


#fiejguijsgjewaigtoaewtg90awiet0u320t32
WilecSrylec - No to co, chyba wygrał Wiedźmin? Kto by się tego spodziewał hehe...
W ...

źródło: comment_XCUwyRi6zO8rL5PKwMagI4oI2fedQOR0.jpg

Pobierz

Podobał wam się plebiscyt?

  • Tak 45.4% (473)
  • Tak 18.8% (196)
  • Sprawdzam 35.8% (373)

Oddanych głosów: 1042

  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

-Najlepsza gra wszechczasów wg metacritica odpadła w fazie grupowej XD (The Legend Of Zelda: Ocarina of Time)

@WilecSrylec: przeciez w te gre gralo moze z 10% glosujacych. jakim cudem miala wygrac? xD
  • Odpowiedz
@WilecSrylec: Zróbcie pojedynek na soundtracki z gier. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ogółem konkurs bardzo na propsie. Takiej pompy jaką miałem z Kotleta jeszcze tutaj nie zaznałem. xD Bardzo starannie czytałem jego wszystkie komentarze żeby w razie czego go zgłosić za obrażanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
-Najlepsza gra wszechczasów wg metacritica odpadła w fazie grupowej XD (The Legend Of Zelda: Ocarina of Time)

-Na reddicie wybraliby lepiej XD


@WilecSrylec: Te dwie rzeczy są powiązane. Na zachodzie królowały konsole Nintendo po kryzysie przez co tam Link i Mario to postaci hiper znane i hiper kochane. U nas więcej osób kojarzy Gothica niż któraś część zeldy. Jasne, znane są tytuły, bo cała popkultura jest importowana. Ale myślę, ze
  • Odpowiedz
@WilecSrylec: szukaliście pomysłu na kolejny pojedynek, zróbcie plebiscyt klasyków - np. gry do 2005 roku, bo aż mnie dupa zapiekła jak niektóre dobre gierki odpadły z np. wiedźminem czy gta5
  • Odpowiedz