Wpis z mikrobloga

Wszystkim fanatykom Trumpa bezmyślnie przeklejającym śmieci z **r/the_donald**, przypominam że jest to siedlisko niedouczonych propagandzistów z faszystowskimi naleciałościami którzy znajdą usprawiedliwienie dla nazizmu, jeżeli pasuje to ich tezie.

Jak śmiesz ich tak nazywać, nic takiego się nie dzieje, Trump uczyni amerykę wspaniałą a Clinton jest mordercą


Przepraszam, ale nie mam lżejszych na ludzi mówiących że Hitler miał słuszny casus belli do ataku na Polskę w 1939, bo tam pełno morderców i sami się o to prosiliśmy.
Polacy dołączający do karuzeli #!$%@? Donalda Trumpa, albo robią to bo są niedouczeni i chcą wpasować się w alternatywny tłum, albo są niedouczeni i źle im z obecną pozycją Polski na świecie i trzeba ją pogorszyć. Ten sam typ człowieka będzie nieironicznie i bezgranicznie gloryfikował Testovirona i wypominał innym zdradę kraju, wtedy gdy będzie to wygodne.

Co na to Reduta Dobrego Imienia?
#amerykawybiera2016 #bekazprawakow #bekaztrumpa #trump #polityka #neuropa
Joz - Wszystkim fanatykom Trumpa bezmyślnie przeklejającym śmieci z **r/the_donald**,...

źródło: comment_EO9sQRephSNPm843lchp978CkGGimBOe.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Joz: grupa osób popierających Trumpa to chyba jedno z najkomiczniejszych zjawisk na wykopie. Jakaś akcja propagandowa na rzecz kandydata kraju, w którym pewnie zdecydowana cześć nigdy nawet nie była i zna z bajek internetowych (wnioskuję po: a w USA to by go zastrzelili, a w USA to każdy ma broń itd). A nawet jeśli byli to nie wierzę żeby ktokolwiek miał prawo głosu w amerykańskich wyborach. Paradne.
  • Odpowiedz
@Joz koleś do którego linkujesz dostał ledwie cztery upvoty i parę gości mu odpisało, że gada bzdury. Nie przesadzasz z nazywaniem tego siedliskiem dla ludzi usprawiedliwiającymi nazizm?
  • Odpowiedz
@Joz post osoby usprawiedliwiającej atak na Polskę został już usunięty więc nie wydaje mi się żeby r/the_donald było jakimś bastionem nazistów, a przynajmniej nie za pozwoleniem tamtejszej moderacji.
A co do pochwalania, to tak jakby powiedzieć, że na wykopie siedzą sami stalkerzy, bo ktoś kiedyś kogoś stalkował a kilku debili temu przyklaskiwało.
  • Odpowiedz
kilku debili temu przyklaskiwało.


@EissIckedouw: Problem w tym, że ja nie muszę wyłuskiwać takich wypowiedzi. Każdego dnia którego nie wejdziesz znajdziesz masę wypowiedzi ekstremistycznych, od nawoływania do nienawiści i mordów do zakłamywania historii i rzeczywistości.

więc nie wydaje mi się żeby r/thedonald było jakimś bastionem nazistów


To źle ci się wydaje, na r/thedonald siedzą więksi ekstremiści od większości ludzi na /pol/. Wszak w takim kierunku szła migracja.
  • Odpowiedz
@Joz

Problem w tym, że ja nie muszę wyłuskiwać takich wypowiedzi. Każdego dnia którego nie wejdziesz znajdziesz masę wypowiedzi ekstremistycznych, od nawoływania do nienawiści i mordów do zakłamywania historii i rzeczywistości.


Jak zechce ci się kiedyś zebrać te wiadomości i je opublikować to możesz mnie zawołać

To źle ci się wydaje, na r/the_donald siedzą więksi ekstremiści od większości ludzi na /pol/.


BARDZO wątpię
  • Odpowiedz