Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem kobieta i zupelnie nie rozumiem fenomenu @Feuer ⫵Feuernabali ⫵Feuernaemigracji
Kazdy jego post jest oltarzem dla wykopkow- O dzizas, jaki on cool, jaki super, jakie ma fajne zycie, jakie laski - i worek plusow ochow i achow
A teraz kilka slow od kobiety.
Kazdy z reszty wykopkow moglby to osiagnac a czesc z pewnoscia juz osiagnela jak nie wiecej. Feuer ma tzw styl "sprzedania sie", wiec gdyby mial nawet reklamowac prace w szambowozie i tak by ja zareklamowal (szacun za to),ze znow mialby stado fanow. Nie jest on przystojny (male skosne oczka,lekkie zakola,waskie usta), moda na drwala, tatuaze. Te wszystkie laski? Jest egzotyczny tam z racji,ze jest bialy plus twarzy tych wszystkich azjatek nie widzieliscie. Zalosne sa te zdjecia z reka na kobiecych posladkach- o jaki jestem samiec alfa, mam reke na tylku loszki i ogladam tivi (swoja droga niepowazne sa takie publikacje, skoro uwaza sie za takiego miedzynarodowego speca od IT)
Mirule, on nie jest idealem kobiet i nie robcie z niego boga a z pewnoscia nie wzorujcie sie na nim. Ten post nie jest skierowany przeciwko niemu, ale zebyscie wy zrozumieli cos, a nie siedzieli z kompleksami w piwnicach
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 73
@feuer: tylko w sąsiednim wpisie masz jak koleś zastanawia się czy być z kobietą bo miała 5 facetów, a Ty masz dziesiątki kobiet i faceci się ciebie nie czepiają ze dajesz dupy na lewo i prawo dla przyjemności. Tylko kobiet to dotyczy. Tylko na tym portalu.


@Mysiunia_: a to akurat fakt. Kobieta "daje dupy" a facet "zalicza". Hipokryzja level 999.
A ja nie rozumiem fenomenu Ulubionej i jej nóg czy innych #!$%@? kubków Hannyhalli

@AnonimoweMirkoWyznania: A to akurat bardzo proste moim zdaniem. Zwyczajnie są rozpoznawalne tutaj (dlaczego? Nie analizuję, ale może łaska mirków na pstrym koniu jeździ?), więc sobie to mogą wykorzystać. Gdyby Oskarek sprzedawał szaliki Legii ze swoim 'XD' to też ludzie by to brali.
@feuer: Azjatki mi sie bardzo nie podobaja, nie moj typ urody w ogole ale jeez. Feuer jest pozytywna postacia, robi to co lubi, jezdzi po swiecie, myka na moto. Najwazniejsze jest szczesliwy. Szkoda, ze zawsze bol dupy leci z jakis gownokont pokroju anonimowemirkowyznania. Nie wiem po co wprowadzono taka mozliwosc, ten tag to wieksze #!$%@? niz rak content I stuleje razem wziete.

Pozdro mordo bawta sie
@AnonimoweMirkoWyznania: Przecież kiedyś Mirunie miały o niego niezły ból dupy a sława stała się dobrą sławą chyba jak
1. Mireczki załapały, że większość postów jest tak sobie dla śmieszków
2. Był trochę tłuścioszkiem piwniczakiem ale się wziął za siebie i zaczął bawić w życiu - nic nie przyszło za darmo.
autor posta ma troche racji, ale mocno jednostronnej, bo widzi mnie tylko przez pryzmat smieszkowania na mirko. Ja tu siedze zeby smieszkowac, a nie sie klocic z ludzmi, ktorzy powinni miec na czarnej, wiec sie nie przejmuje :)


@feuer: No właśnie. Ogółem nie interesują mnie takie atencyjne wpisy jak również nie śledzę tego co sam tam sobie wrzucasz, ale mam pytanie. Wszedłem na Twój profil i tam w sumie nic(nie zagłębiałem