Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem kobieta i zupelnie nie rozumiem fenomenu @Feuer ⫵Feuernabali ⫵Feuernaemigracji
Kazdy jego post jest oltarzem dla wykopkow- O dzizas, jaki on cool, jaki super, jakie ma fajne zycie, jakie laski - i worek plusow ochow i achow
A teraz kilka slow od kobiety.
Kazdy z reszty wykopkow moglby to osiagnac a czesc z pewnoscia juz osiagnela jak nie wiecej. Feuer ma tzw styl "sprzedania sie", wiec gdyby mial nawet reklamowac prace w szambowozie i tak by ja zareklamowal (szacun za to),ze znow mialby stado fanow. Nie jest on przystojny (male skosne oczka,lekkie zakola,waskie usta), moda na drwala, tatuaze. Te wszystkie laski? Jest egzotyczny tam z racji,ze jest bialy plus twarzy tych wszystkich azjatek nie widzieliscie. Zalosne sa te zdjecia z reka na kobiecych posladkach- o jaki jestem samiec alfa, mam reke na tylku loszki i ogladam tivi (swoja droga niepowazne sa takie publikacje, skoro uwaza sie za takiego miedzynarodowego speca od IT)
Mirule, on nie jest idealem kobiet i nie robcie z niego boga a z pewnoscia nie wzorujcie sie na nim. Ten post nie jest skierowany przeciwko niemu, ale zebyscie wy zrozumieli cos, a nie siedzieli z kompleksami w piwnicach
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 73
@AnonimoweMirkoWyznania: XDDDD o ja jebe, ale festiwal #!$%@? i bólu dupy. Mam wrażenie, że napisał to stulej z kompleksami XDD

Masz z jakiegoś powodu straszny jad i ból dupy. Nie chcę go bronić, ale twoja zołzowatość mnie trochę kusi do skomentowania.
Mikroblog daje wiele możliwości. dzielenie się swoim życiem to jedna z możliwości jej wykorzystania. Prowadzi na tyle niecodzienne życie, że przyciąga uwagę. Opisuje je i dodatkowo śmieszkuje z nami. Nikt
@AnonimoweMirkoWyznania: nie sledze jego poczynan, czas jakis jego post w goracych zobacze i nawet nie chce mi sie czytac. Koles sie bawi ma haj lajf, jak jogos to bawi i interesuje to spoko. Mowisz, ze kazdy to moze zrobic i zyc tak samo ale malo kto ma odwage, checi, samozaparcie, ambicje i zdolnosci. Wole jego wpisy niz klasyczna swiatynie #!$%@? w stylu #przegryw #tfwnogf . To co przedstawiasz to klasyczne polactwo
Mirule, on nie jest idealem kobiet i nie robcie z niego boga a z pewnoscia nie wzorujcie sie na nim.


@AnonimoweMirkoWyznania: Chyba tu leży problem, nie każdy kto chce prowadzić rozrywkowe życie robi to dla kobiet, a chyba to zakładasz. Może @feuer po prostu chce przebalować swoje najlepsze lata i przy okazji spotkać się z kilkoma atrakcyjnymi kobietami, które są pewnym dodatkiem, a nie celem samym w sobie.

No i plus