Wpis z mikrobloga

@Kukki: Jest jest, problem w tym że jestem królikiem doświadczalnym nowej podstawy - przez pierwszy rok LO mimo tego że byłem na biolchemie - jedna chemia i biologia tygodniowo. W tym roku nie mam raczej szans, etap wstępny to zadania w domu więc jeszcze luz. Etap 1 - to już cały zakres rozszerzenia chemii z LO, to da się zrobić do Listopada moim zdaniem. 2 i 3 Etap to już jest
@Kajmel: aaa, faktycznie, nowa podstawa. To jak najbardizej rozsądnie. Ja też biegałem sobie po olimpiadach. Co prawda zupełnie inna branża, ale wiem jak to jest :) Całkiem dobre przygotowanie do matury, bo są miliard razy trudniejsze. Co prawda nie udało mi się nigdy na tym ugrać wystarczająco dużo, ale miłe doświadczenie. Za pierwszym razem faktycznie jest trudno cokolwiek zrobić, ale można się oswoić z formułą konkursu. Z doświadczenia tylko powiem, że
@Kukki: jeszcze na laborki z chemii muszę się zapisać, bo na olimpiadze też takie są ^^. o tyle dobrze że moim mieście działa tzw grupa olimpijska. Robi się przeróżne zadania laboratoryjne właśnie z poziomu olimpiady.