Wpis z mikrobloga

#bonzo #gonzo #tiger #uszatylump #klejnotmopsu #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #polskiyoutube #infodlafanowelo #elo

Klejnot Mopsu razem z Zezowatym Goblinem nabijają się z wyglądu Janusza Kupca. Wymyślają że grubas, baleron, jak on wygląda, że powinien schudnąć, że pasztet w okularach itd itp Garbaty goblin stwierdził, że by nawet taki baleron zjadła.

https://www.youtube.com/watch?v=PKiWQNiWBzg

Źdźbło w oku bliźniego widzą, ale belki w swoim już nie.

elo benc kurtko na temat
RzecznikWykopu - #bonzo #gonzo #tiger #uszatylump #klejnotmopsu #bzubdynsbfnklllddhx5...

źródło: comment_z81bXlrwVBcqSBmWceI3dguYQEn8IGnw.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@RzecznikWykopu: obejrzałam to do końca, jestem zażenowana. Oni mają bankowo jakieś znaczne upośledzenie umysłowe, oboje. Internet nie powinien być dla wszystkich.
'Wtedy figurę miała spoko, jak to młoda kobieta. Okropne jak człowiek może się zmienić :<
  • Odpowiedz
mają bankowo jakieś znaczne upośledzenie umysłowe


@Lim3: Nie mają. To skutki chlania na umór od rana do wieczora. Nie chce mi się już wklejać jak gonzo wyglądał i jak mówił zanim zaczął pić. Poszukaj sobie w ostatnich moich postach.
  • Odpowiedz
@RzecznikWykopu: w sumie byłam w szpitalu kiedyś z gościem, który po kilkuletnim ciągu zaczął zamiast słów jęczeć "yyyyy" "uuuu", "jestę norbi" i tępy śmiech, nic więcej. #!$%@? co alkohol może zrobić z człowiekiem.
  • Odpowiedz
@Lim3: No właśnie o tym mówię. Znam parę takich przypadków gdzie wódka rozum zjadła i gonzo idealnie się plasuje w tym przedziale.

Tak mówił, zanim Zezowaty Goblin przyuczył go do picia.
RzecznikWykopu - @Lim3: No właśnie o tym mówię. Znam parę takich przypadków gdzie wód...
  • Odpowiedz