Wpis z mikrobloga

Na początku chciałbym wszystkim podziękować za wsparcie i słowa otuchy, już 46 osób obserwuje, bardzo jestem zadowolony i zaskoczony z tego wyniku, dziękuje.

Na dzień dzisiejszy miałem zaplanowane dwa treningi, pierwszy poranny który już zrobiłem był ogólnorozwojowy, 1,5 h rower/bieganie i praca na stadionie na siłowni, głównie nogi.

Wieczorem koło 20 planuje wyjść na godzine w plener by zrobić brzuch na drabinkach i ławeczce. Nie potrzebuje niesamowicie wykwintnych urządzeń by dobrze pracować i mieć efekty :)
Natomiast jutro czwartek planuje mocniejszy biegowy trening koło 8 km tempem poniżej 4:00 po górzystym terenie, powinienem kręcić się wokół tętna maksymalnego zwłaszcza pod koniec trasy, to wieczorem. Rano natomiast szybki basen 45 minut koło 1,5 km kraulem
#tokiochallange
  • 12
@AndrusZgc: wszystko sie zrobi, na dniach zdobędę odpowiednią literature i powoli zaczne sobie wszytko przyswajać, celna uwaga, żeby to wszystko dobrze współgrało każdy element musi być perfekcyjnie realizowany, zdaje sobie z tego sprawe :)