Wpis z mikrobloga

@Lasiu: No i to mi przeszkadza, Rocka ostatnio często oglądam,szczególnie starsze materiały. Genialnie opowiada,ton głosu ma bardzo dobry,da się słuchać. I po za nim to tak naprawdę nie ma nikogo 'poważniejszego'; kiedyś Rojo był podobny,ale coś się chyba popsuło.
@laVey: Ja mimo wylewanego tutaj hejtu na Rocka, to lubię go oglądać. Przyjemny głos, zero pajacowania, rzuci jakąś ciekawostkę, taka odskocznia od tego zalanego gównem YT.
@laVey: no niezbyt, rojo zawsze się wydzierał jak zwierzę, chociaż miał chyba kiedyś jedną serię gdzie opowiadał o grach które darzył sentymentem, nie było to wcale złe.
@bvszky: nie widziałem jeszcze żeby ktoś tutaj "hejtował" (oduczcie się tego słowa, błagam) samotną skałę, co najwyżej podś#!$%@?, bo faktycznie jest dość dziwny.
@bvszky: O tak,szczególnie te ciekawostki zasługują na przypomnienie. @McSayerPL: Trochę racji masz,ale ja właśnie oglądałam głównie te 'poważniejsze' serie. Teraz to jakoś wszystko się ze sobą pomieszało.
A mnie czasami Rock irytuje, właśnie przez ten ton wypowiedzi, bo czasami odnoszę wrażenie, że do widzów mówi jak do dzieci. Ale oprócz idiotycznego pomysłu na patronite, to nic do niego nie mam, gdy zacznie znowu nagrywać poranne rocki, to będę oglądał go regularnie.
Jeśli chodzi o ten gatunek filmików, to moim zdaniem bezapelacyjnie wygrywa Sarge.