Wpis z mikrobloga

Jestem zielonką i wiem, że dupa cicho, ale do rzeczy, stulejki..#!$%@? mnie to robienie #karyna z każdego #rozowypasek z mocniejszym makijażem, tatuażami lub kolczykami. Hurr Durr tylko kobiety naturalne, bez makijażu! Oczywiście fajnie zobaczyć taką na zretuszowanym, ładnym, perfekcyjnie wykonanym zdjęciu, a teraz wróćcie do czasów szkoły, na jakie dziewczyny się oglądaliście? Na ładne :) A, które były tymi ładnymi? Tak, te pomalowane, te z makijażem i zadbane, a nie szare myszki, z trądzikiem na czole, bo rzadko, która kobieta bez żadnego makijażu ma super gładką cerę i wygląda perfekcyjnie,choć są wyjatki, tak samo kobiety, nie oglądają się za typowymi wykopkami, którzy zakładają byle jakie ciuchy i nie dbają o fryzurę, tylko, nie oszukujmy się, patrzą na facetów zadbanych(biorę pod uwagę tylko wygląd zewnętrzny) życie to nie bajka i to co zobaczymy na zdjęciach w internecie.

Zauważyłem, że ostatnio nastała taka moda, że jak kobieta chce o siebie zadbać, bo właśnie może mieć straszną cerę, plamki na twarzy, lub po prostu sobie się taka nie podoba i się mocniej umaluje lub zrobi sobie #tatuaze lub #piercing to jest nazywana KARYNĄ. Najświeższy przykład to #ewaswoboda Zwyczajna, młoda dziewczyna, ładna, z ambicjami, za którą na ulicy obejrzałoby się więcej facetów, niż za typową panną bez makijażu i w za dużej bluzie, no ale na wykopie jest nazwana Karyną, bo ma w sobie coś co piwniczanianom przegrywu przeszkadza. Ogarnijcie się, nie róbcie Karyny z każdej kobiety, która trochę mocniej się umaluje i chce o siebie zadbać. NAJCZĘŚCIEJ KARYNKAMI SĄ WŁAŚNIE TAKIE PATUSIARY SPOD BLOKU, W ZA DUŻEJ BLUZIE, Z BRUDNYMI PAZURAMI I WIELKIM BRZUCHEM, A NIE ŁADNE, ZADBANE, LECZ POMALOWANE KOBIETY, NARRRRRA. #boldupy #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 4